• Naujienos
 • LR Seimo narių ypatingas sveikinimas Kauno rūmų prezidentui Zigmantui Dargevičiui ir KPPAR bendruomenei

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) – didžiausia regiono verslo bendruomenę telkianti organizacija Lietuvoje, gruodžio 1-ąją pakvietė verslo, valdžios, akademinės bendruomenės bei socialinių partnerių atstovus į tradicinį metinį bendruomenės vakarą. Kauno sporto halėje vykusiame šventiniame renginyje dalyvavo beveik 500 garbių svečių.

  Į Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenės iškilmes verslo atstovus pasveikinti atvyko Lietuvos Respublikos Seimo nariai: Andrius Kupčinskas, Marius Matijošaitis, Justinas Urbanavičius, Valdas Rakutis, Tomas Bičiūnas, Kęstutis Mažeika, Laima Mogenienė, Aurelijus Veryga.

  Seimo nariai metiniame verslo bendruomenės vakare skyrė ypatingą sveikinimą Kauno rūmų prezidentui Zigmantui Dargevičiui ir visai Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenei. Pastarieji sveikino ir dėkojo už verslo su valdžios atstovais bendradarbiavimą ir prasmingas diskusijas, Kauno regiono verslo bendruomenės stiprinimą bei aukštus pasiekimus profesinėse srityse, iniciatyvas ir turiningą veiklą.

  Linkėdamas ir džiaugsmingų artėjančių švenčių, Seimo narys Andrius Kupčinskas iškilmingai įteikė Kauno PPA rūmų prezidentui Zigmantui Dargevičiui ypatingą sveikinimą, po kuriuo pasirašė LR Seimo nariai.

  Artėjant gražiausioms metų šventėms, Kauno rūmų prezidentas Z. Dargevičius taip pat dėkojo visiems Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendražygiams už palaikymą ir pasitikėjimą, visiems, kurie šiais, sudėtingais metais, įsiklausė į verslo bendruomenės iškeltas problemas ir stengėsi padėti verslui išlikti konkurencingu tai – Lietuvos Respublikos Seimo nariams, Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovams, savivaldybių merams bei administracijoms už glaudų bendradarbiavimą su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais, universitetų rektoriams už verslo ir mokslo bendrystę, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentams, Rūmų tarybos, filialų ir atstovybių tarybų nariams, Rūmuose veikiančių klubų vadovams ir visiems bendruomenės nariams.

Skip to content