• „Lono“ salono atidarymas

  „Lono“ salono atidarymas

  Gegužės 2 d. Kaune, „Nemuno baldų centre“ atidarytas naujas komforto meistrų – UAB „Lonas“ firminis salonas. Lietuviškų čiužinių „Tyla“, „Harmonija“, „Mūza“ gamintojai šiame centre prekiauja jau keletą metų, tačiau nuo šiol jų salonas – dvigubai erdvesnis, jaukesnis ir turintis savitą, jaukumu spinduliuojantį stilių.

  „Mes nenorim tik pardavinėti čiužinius, mes norim bendrauti, konsultuoti, pažinti pirkėjo skonį ir poreikius, kad jam suteiktume ramybės ir komforto pojūtį. Todėl sukūrėme miego pardavėjų akademiją, o ant mūsų lovų salone pirkėjai gali gulinėti“, – visai rimtai sako UAB „Lonas“ direktorius Domas Jakutis.

  UAB „Lonas“ yra šeimos verslas, lietuviško kapitalo įmonė, veikianti 23 metus. Per tą laiką užaugo keturi sūnūs, ir bendrovės steigėjas Kazimieras Jakutis su žmona, kurią per atidarymą tiek vyras, tiek sūnūs apipylė gėlėmis, perdavė verslo valdymą keturiems savo sūnums.

  „Lono“ komforto meistrai tvirtina, kad vienas su kitu derantys čiužinys ir lova yra pagrindinis kokybiško miego garantas. Čiužinys ir lova – du broliai. Todėl daug metų čiužinius gaminusi įmonė prieš keletą metų sukūrė lovų kolekciją, nes net ir geriausio čiužinio savybės gali išblėsti dėl netinkamos lovos. Vietoje masinės gamybos – individualūs užsakymai. Tokią darbo kryptį pasirinkę gamintojai kiekvienam klientui ieško išskirtinio pasiūlymo, suteikdami galimybę susikurti savo lovą.

  „Su meile iki paskutinės siūlės“ – tokiais užrašais išmarginti balionai puošė naująjį „Lono“ saloną.

Skip to content