• Naujienos
 • Londono Sičio lietuvių klubo jubiliejaus iškilmėse – rūmų atstovai

  Londono Sičio lietuvių klubo jubiliejaus iškilmėse – rūmų atstovai

  Londono Sičio lietuvių klubas (Lithuanian City of London Club, LCLC) rugsėjo 9 d. šventė 10-ties metų veiklos jubiliejų. Į sukakties minėjimo šventę susirinko didžiulis būrys dabartinių bei buvusių klubo narių, draugų ir garbingų svečių iš Briuselio, Stokholmo, Paryžiaus, Vašingtono, Čikagos, Dubajaus ir Lietuvos.

  Iškilmingas renginys vyko pačioje Londono Sičio širdyje – greta Šv. Pauliaus katedros esančiame, dar XVII amžiuje pastatytame ir istorija dvelkiančiame The Stationers Hall. Nuo 2006–ųjų metų, kuomet buvo įkurtas LCLC klubas, nariais buvo daugiau nei šimtas Londono Sičio kompanijose dirbančių lietuvių.

  Kauno PPA rūmuose veikiantis Kauno finansininkų klubas 2015 m. užmezgė partnerystės ryšius su LCLC profesionalais, dirbančiais finansų srityje. Klubo atstovai buvo pakviesti dalyvauti jubiliejaus šventėje.

  Londone vykusiose iškilmėse dalyvavo Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, viceprezidentė, Kauno finansininkų klubo vadovė Vaida Butkuvienė, AB DNB banko Vidurio regiono vadovė Roma Noreikienė, AB Citadele banko Kauno filialo valdytojas Mindaugas Bičkauskas, rūmų Revizijos komisijos pirmininkė, „SDG“ įmonių grupės finansų direktorė Žydra Visockienė, UAB „Kauno geležinkelių infrastruktūra“ Investicijų skyriaus viršininko pavaduotoja Laura Girdžiūtė, klubo koordinatorė, rūmų Verslo plėtros skyriaus vadovė Vera Mileikienė.

  Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis pasakė sveikinimo kalbą, palinkėdamas puoselėti klubo vertybes, daryti gerus darbus, garsinti Lietuvos vardą pasaulyje, kiekvienam klubiečiui pasiekti asmeninių ir profesinių tikslų. B. Žemaitis pareiškė tikįs bendradarbiavimo tęstinumu, pakvietė Londono Sičio lietuvių klubo narius apsilankyti Kaune, susitikti su KFK ir rūmų verslo bendruomene.

  LCLC šventinį vakarą taip pat sveikino Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė-Liauškienė, užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius, diplomatas, ES atstovybės Rusijoje vadovas Vygaudas Ušackas, „The Economist“ žurnalistas ir rašytojas Edward Lucas, London Sičio Tarybos narys seras Paul Judge, „Global Lithuanian Leaders“ vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė.

  Šiuo metu LCLC nariais yra daugiau nei 60 įvairių sričių profesionalų. Klubo nariai daugiausia yra aukštos kvalifikacijos finansų srities profesionalai, dirbantys galingiausiuose pasaulio bankuose, investicinėse bendrovėse, draudimo, nekilnojamo turto vystymo, juridinėse kompanijose.

  Jie organizuoja ir vykdo ne tik įvairius projektus Londone, bet ir ženkliai prisideda prie labdaringų, edukacinių, mentorystės programų, skirtų Lietuvos jaunimui, nemažą vaidmenį atlieka ir gerinant Lietuvos įvaizdį tarptautinėje erdvėje, prisideda pritraukiant investicijas į gimtinę.

  Renginio metu kūrinius atliko akardeonistas Aurimas Goris, Londono filharmonijos orkestro narė smuikininkė Rasa Žukauskaitė, bei garsus Londono pianistas Danny Mills.

  Vakaro dalyviai skyrė dėmesio ne tik vieni kitiems, bet ir nepamiršo kilnių tikslų bei noriai aukojo Lietuvos Caritui, kuris surinktas lėšas skirs socialiai remtiniems Lietuvos vaikams bei karo pabėgėlių integracijai į Lietuvos visuomenę.

  Šventėje dalyvavę Kauno PPA rūmų atstovai susipažino ir užmezgė kontaktus su daugeliu dalyvių. Diplomatas, ES atstovybės Rusijoje vadovas Vygaudas Ušackas buvo pakviestas ir maloniai sutiko artimiausiu metu atvykti į rūmus ir susitikti su verslo bendruomene.
Skip to content