• Lietuvos Verslo moterų tinklo susitikimas Šiauliuose

  Lietuvos Verslo moterų tinklo susitikimas Šiauliuose

  2015 m. rugsėjo 11-12 d. Šiauliuose susitiko Lietuvos verslo moterys – daugiau kaip penkiasdešimt VMT narių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionų.

  Pirmąją renginio dieną AB „Gubernija“ vadovė Vijoleta Dunauskienė pakvietė verslo moteris susipažinti su seniausia Lietuvoje įmone ir alaus darykla. Po vizito VMT narės turėjo galimybę pabendrauti, susipažinti neoficialioje aplinkoje, o antrąją dieną savo gebėjimą dirbti komandoje narės pademonstravo „Ralyje“. Tai pramoginis, mokomasis, pažintinis, žaismingas, azartiškas ir linksmas pasivažinėjimas automobiliais komandose, aplankant nuostabiausias Šiaulių regiono vietas. Buvo suformuoti 9 ekipažai, kurių laukė orientavimosi užduotys. Šventinės vakarienės metu visos „Ralio“ komandos buvo apdovanotos rėmėjų įsteigtais prizais. Prizai skirti ne už greitį, bet už entuziazmą, išradingumą, azartą, kantrybę ir kitas moteriškas savybes.

  Gražina Garuolienė, Šiaulių verslo moterų tinko vadovė, perdavė Klaipėdos narėms varpelį, kuris turės sukviesti visas nares į sekantį visuotinį verslo moterų susitikimą.

  Dėkojame renginio rėmėjams:

  Renginio akimirkos


Skip to content