• Lietuvos verslininkai mezga ryšius Izraelyje

    Lapkričio mėnesio pradžioje (6-8 dienomis) Lietuvos verslininkų delegacija dalyvavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotoje verslo misijoje į Izraelį. Pagrindinis verslo misijos tikslas – užmegzti verslo ryšius su Izraelio verslais, pradėti naujas partnerystes bei didinti eksporto apimtis.

    Verslo misijos dalyviai pristatė savo įmones bei produktus Izraelio verslo bendruomenei, turėjo individualius verslo susitikimus su potencialiais partneriais (agentais, distributoriais, nekilnojamojo turto vystytojais, turizmo sektoriaus atstovais, panašių sričių gamybininkais ir kt.). Izraelio verslo bendruomenei pristatyta ir Lietuva, šalies investicinė aplinka bei privalumai pasaulinėje arenoje.

    „Būtent tokios verslo misijos – tai efektyviausias būdas, norint iš arčiau susipažinti vieniems su kitais, suprasti vietinę verslo aplinką ir kultūrą, sužinoti apie atsiveriančias verslo galimybes, prisistatyti bei užmegzti bendradarbiavimo ryšius“ – sveikinimo kalboje sakė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

    Tikimasi, kad verslo misija bus pirmas žingsnis link glaudesnio verslų iš Lietuvos ir Izraelio bendradarbiavimo ir aktyvesnių dvišalių ekonominių ryšių. Verslo bendruomenė iš Haifos miesto jau planuoja atsakomąjį vizitą Kaune kitų metų pavasarį.

    Verslo misija yra projekto „Eksporto rinkų plėtra dalyvaujant tarptautiniuose renginiuose“ (Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0019) dalis ir yra dalinai finansuojama ES Regioninės plėtros fondo lėšomis.

Skip to content