• Lietuvos verslai mezga ryšius Vokietijoje

    Vokietija – trečia pagal svarbą Lietuvos eksporto partnerė, viena prioritetinių tiek eksporto, tiek investicijų pritraukimo, tiek atvažiuojamojo turizmo rinkų. Turbūt dėl to Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojama verslo misija į Vokietiją, Berlyną, sulaukė itin gausaus įmonių susidomėjimo.

    Net 17 įmonių atstovai kovo 7 dieną mezgė verslo ryšius Berlyne. Visus atvykusius pasveikino LR ambasadorius Vokietijos Federacinėje Respublikoje Ramūnas Misiulis, „Germany Trade & Invest“ atstovai pristatė ekonominę ir investicinę aplinką, kalbėjo apie verslo galimybes Vokietijoje, įmonės dalyvavo individualiuose B2B susitikimuose bei tinklaveikos renginyje.

    Informacinių technologijų sektoriaus įmonės, kurios sudarė net pusę Lietuvos delegacijos, turėjo galimybę susitikti ne tik su Vokietijos verslo atstovais, bet ir su kolegomis iš Latvijos, kurių delegacija tuo pat metu viešėjo Vokietijos sostinėje. Susitikimo metu buvo pristatyta IT ir startuolių ekosistemos Berlyne, Lietuvoje ir Latvijoje, diskutuota apie bendradarbiavimo galimybes.

    Verslo misijos partneriai – LR Ambasada Vokietijos Federacinėje Respublikoje, „Germany Trade & Invest”, „Berlin partner fur Wirtschaft und Technologie GmbH“, „SIBB e.V”, Latvijos Ambasada Vokietijos Federacinėje Respublikoje.

    Verslo misija yra projekto „Eksporto rinkų plėtra dalyvaujant tarptautiniuose renginiuose“ (Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0019) dalis ir yra dalinai finansuojama ES Regioninės plėtros fondo lėšomis.

Skip to content