• Lietuvos šimtmečio minėjimui – 100 minučių šventės kasdien

  Lietuvos šimtmečio minėjimui – 100 minučių šventės kasdien

  Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečio laukimas kūrybiškai ir vieningai – tai SDG šventinės savaitės tikslas. Visą savaitę SDG kolektyvas skyrė po 100 minučių Lietuvos šimtmečio šventei.

  Ankstų Vasario 12-osios rytą darbuotojai puošės imbolinį medelį sveikinimais Lietuvai. Dalinosi su klientais mūsų pačių gamintais trispalviais kaspinėliais. Apšvietė langus trispalve, kad tamsų vakarą džiugintų kiekvieną gatve pravažiuojantį, pakabino didingą Lietuvos vėliavą, papuošė SDG automobilius trispalvėmis.

  Vasario 13-osios rytą biure pasklido Užgavėnių blynų kvapas, ruošti bendri pietūs, skanauta įvairiausių blynelių su geltona, žalia ir raudona uogienėmis.

  Vasario 14-ąją visi šildė kolegas apkabinimais, prisiminė Lietuvos šimto metų istoriją.

  Vasario 15-ąją giedotas himnas, pasipuošta tautiniais drabužiais ir kita tautine atributika, šokta ir sveikinta su atkurtos Lietuvos šimtmečiu. SDG grupės prezidentas Eduardas Jasas palinkėjo šventine nuotaika dalintis su artimaisiais, džiaugtis Lietuvos Nepriklausomybe ir suteikta laisve.

  „Darbas kaip šventė“ – būtent taip SDG darbuotojai atsiliepia apie organizuotą šventinę savaitę. Tai parodė, kiek daug kartu galima nuveikti ir kaip svarbu kurti šiltus santykius darbo kolektyve. SDG kolektyvas linki Lietuvos piliečiams stiprybės, kuriant darnią, vieningą ir gražią šalį.
Skip to content