• Naujienos
 • LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBINIS PATENTŲ BIURAS (VPB) ORGANIZUOJA KASMETINĮ RENGINĮ – „PREKIŲ ŽENKLAI IR DIZAINAS“

  Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras (VPB) organizuoja kasmetinį renginį – „Prekių ženklai ir dizainas“. Šiais metais renginys organizuojamas kartu su Europos Sąjungos Vidaus rinkos derinimo tarnyba (prekių ženklai ir dizainas) (sutrumpintai anglų kalba – OHIM), kurio metu vyks seminaras visuomenei, Atvirų durų diena Valstybiniame patentų biure bei Lietuvos technikos bibliotekos Patentinės informacijos centruose Klaipėdoje, Kaune ir Panevėžyje. Renginys skirtas supažindinti Lietuvos visuomenę su galimybėmis apsaugoti prekių ženklą ir dizainą Europos Sąjungoje, kartu pažymint pirmąjį Lietuvos Respublikos laikais (1918 – 1940) priimtą Prekių ženklų įstatymą, kuriam šiais metais sukanka 85 metai.

  Seminaras „Kaip apsaugoti prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje“ vyks 2010 m. vasario 18 d. 9.30 val. Lietuvos technikos bibliotekoje (Šv. Ignoto g. 6, Vilnius). Šiame seminare kviečiami dalyvauti visi, kuriems yra aktualu susipažinti su prekių ženklų bei dizaino teisinės apsaugos teikiamomis galimybėmis tiek Lietuvoje, tiek Europos Sąjungoje, ES Komisijos iniciatyvomis Bendrijos prekių ženklų srityje, netradicinių prekių ženklų apsauga, Europos teisingumo teismo praktika aiškinant prekių ženklų ir dizaino apsaugą ES reglamentuojančią teisę, taip pat privataus sektoriaus atstovai savo požiūrį į ES prekių ženklų ir dizaino sistemų privalumus ir trūkumus. Seminaro tikslas – skatinti Lietuvos verslą naudotis Europos Sąjungos prekių ženklų ir dizaino sistemomis. Detalią seminaro programą galite rasti priede.

  Atvirų durų dieną, kuri įvyks vasario 19 d. Valstybiniame patentų biure (Kalvarijų g. 3, Vilnius), visi norintys galės iš arčiau susipažinti su Valstybinio patentų biuro veikla, padiskutuoti tiesiogiai rūpimais klausimais prekių ženklų ir dizaino apsaugos temomis su biuro specialistais.

  Atvirų durų dienose, kurios vyks Lietuvos technikos bibliotekos Patentinės informacijos centruose Klaipėdoje – vasario 22 d., Kaune vasario 24 d. ir Panevėžyje – kovo 1 d., Valstybinio patentų biuro specialistai supažindinti visus, besidominčius prekių ženklų ir dizaino teisine apsauga, šios apsaugos galimybėmis Europos Sąjungoje, ES vidaus rinkos derinimo tarnybos (prekių ženklai ir dizainas) (OHIM) veikla, kaip naudotis OHIM ir VPB prekių ženklų duomenų bazėmis, norint atlikti ženklų ar dizaino paieškas bei maloniai atsakys į kitus klausimus šiomis temomis.

  Renginiai, skirti Prekių ženklų ir dizaino dienoms paminėti, yra nemokami.

  Maloniai prašome visus norinčius dalyvauti seminare, kuris vyks 2010 m. vasario 18 d. Lietuvos technikos bibliotekoje, užsiregistruoti iki 2010 m. vasario 11 d. kreipiantis tel:. 8-5 278 0283 arba el. paštu d.urbaityte@vpb.gov.lt
  į Valstybinio patentų biuro Bendrųjų reikalų skyriaus vyr. specialistę Daivą Urbaitytę.

  Dėl apsilankymo Atvirų durų dienose Valstybiniame patentų biure maloniai kviečiame iš anksto kreiptis į Paraiškų priėmimo ir dokumentų valdymo skyrių (Vida Mikutienė, tel:. 8- 5 278 0286) ir susitarti dėl apsilankymo laiko.

  Dėl dalyvavimo Atvirų durų dienose, kurios vyks Lietuvos technikos bibliotekos Patentinės informacijos centruose Klaipėdoje – vasario 22 d., Kaune vasario 24 d. ir Panevėžyje – kovo 1 d., prašome registruotis kreipiantis tel. 8-5 261 3808 į LTB Direktoriaus pavaduotoją patentiniams reikalams Arvydą Kažukauską.

  Paskubėkite vietų skaičius ribotas.

  Lauksime jūsų atvykstant!

  Lietuvos Respublikos valstybinis patenų biuras

  Seminaro programa:

  planas_kaip_apsaugoti_pr.zenklus_ir_diz._es.doc

Skip to content