• Naujienos
 • Lietuvos Respublikos ambasada Maskvoje 2011 m. spalio 19 – 20 d. organizuoja Lietuvos įmonių verslo misiją į Maskvą ir Maskvos sritį

  Lietuvos Respublikos ambasada Maskvoje 2011 m. spalio 19 - 20 d. organizuoja Lietuvos įmonių verslo misiją į Maskvą ir Maskvos sritį

  Misijos metu planuojamas Lietuvos produkcijos pristatymas ir mugė – pardavimas, taip pat verslo konferencija bei verslo kontaktų birža Maskvoje „Lietuva – jūsų verslo partneris“ tarptautinės Maskvos srities parodos „Podmoskovje – 2011“ metu, kuri vyks Maskvos tarptautiniame parodų ir verslo centre „Krokus Ekspo“ spalio 19 – 21 d.

  Verslo misijos metu taip pat numatomi susitikimai Tiumenės srities, Tatarstano Respublikos bei galimai Sverdlovsko srities atstovybėse Maskvoje.

  Lietuvos ambasados partneriai Rusijoje organizuojant šį Lietuvos produkcijos pristatymą ir verslo konferenciją bei kontaktų biržą yra Maskvos srities Užsienio ekonominių ryšių ministerija ir Maskvos srities Vyriausybės įmonė „Ekspo – Moskovia“.

  LR ambasadai organizuoti šį renginį padės VšĮ „Versli Lietuva“, VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra, Lietuvos verslo klubas Maskvoje, verslo asociacijos Lietuvoje ir kt. organizacijos.

  Verslo misijos dalyviai – įmonės galės pasirinkti, visuose ar dalyje renginių dalyvauti:

  lietuviškos produkcijos pristatymas ir pardavimas (maisto produktai; apranga ir tekstilė – trikotažas; suvenyrai, pvz., iš gintaro, stiklo, juvelyrika; turizmo paslaugos, ir kt.) jungtiniame Lietuvos stende parodos – mugės „Podmoskovje – 2011“ metu(54 kv.m. stende įmonių – dalyvių skaičius ribotas 6 – 8; paroda – mugė vyks spalio 19 – 21 d., stendų montažas ir produkcijos suvežimas spalio 18 d., demontažas spalio 21 d. nuo 16 val.; visos įmonės parodos – mugės dalyvės gaus atimintinius diplomus);

  Lietuvos – Maskvos srities verslo konferencija ir kontaktų birža „Lietuva – jūsų verslo partneris“, parodos apžiūra spalio 19 d.

  susitikimai Rusijos regionų atstovybėse Maskvoje – Tiumenės srities ir Tatarstano Respublikos, galimai Sverdlovsko srities – spalio 19 arba 20 d.

  Preliminariai dalyvavimo šioje verslo misijoje išlaidos būtų tokios:

  – vieta įmonei stende parodos – prekybinės mugės metu spalio 19 – 21 d. – apie 3-4 tūkstančius litų (tik toms įmonėms, kurios dalyvaus su savo produkcija parodoje – pardavimo mugėje), atkreipiame dėmesį į tai, kad produkcija bus galima prekiauti, numatoma Lietuvos stendo vieta – šalia parodos generalinio rėmėjo prie pat pagrindinio įėjimo (t.y. prie pagrindinio lankytojų srauto), salės schemoje stendas pažymėtas A02-1;

  – kelionės, apgyvendinimo (LR ambasados svečių namuose ar kitame viešbutyje Maskvoje), maitinimo išlaidas verslo misijos dalyviai apsimoka savarankiškai.

  LR ambasada prisiims dalį misijos organizavimo išlaidų – padengs konferencijų salės ir konferencinės įrangos nuomą „Krokus Ekspo“ centre, suteiks transportą misijos dalyvių iš Lietuvos pervažiavimams Maskvoje, atliks organizacinį darbą Maskvoje.

  Prašome kuo skubiau, ne vėliau kaip iki liepos 15 d. informuoti el. paštu arba telefonu apie jūsų ketinimus dalyvauti šiuose renginiuose, patikslindami, ar Jūs norėtumėte vietos jungtiniame Lietuvos stende parodoje, ar norėtumėte dalyvauti tik susitikimuose su Maskvos ir Maskvos srities įmonėmis verslo konferencijos-kontaktų biržos metu, ar norėtumėte dalyvauti ir susitikimuose Tatarstano Respublikos, Sverdlovsko ar Tiumenės srities atstovybėse.

  Suinteresuotiems bus išsiųstos užpildyti registracijos anketos, kurios bus pateiktos parodos – mugės ir verslo konferencijos bei verslo kontaktų biržos organizatoriams iš Rusijos pusės (t.y. informacija apie Jūsų interesus Rusijos rinkoje, kuri reikalinga siekiant pakviesti į susitikimus atitinkamus Rusijos verslininkus).

  Kontaktinis asmuo LR ambasadoje Maskvoje – komercijos atašė Remigijus Kabečius:tel. +7 (495) 697 6546mob. +7 (906) 051 6811Povarskaja g.24, Maskva121069 Rusijar.kabecius@enterpriselithuania.comwww.verslilietuva.lt

  Priedai:


  Stendo schema.doc
  2011 10 19-21_Verslo misija i Maskva_PROGRAMA_var 2011 07 07.doc
  Programa Podmoskovje070.pdf

Skip to content