• Naujienos
 • Lietuvos moterų verslininkių misija Norvegijoje

  Lietuvos moterų verslininkių misija Norvegijoje

  Verslo moterų tinklas, veikiantis prie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos bei skatinantis Lietuvos moterų verslumą ir tinklui priklausančių narių savitarpio pagalbą, siekia bendradarbiauti su panašaus pobūdžio tinklais bei kitomis organizacijomis tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

  Įgyvendindamos šį tikslą, 2016 m. sausio 25–29 d. Verslo moterų tinklo Panevėžio grupė bei užsienio investuotojų asociacija „Fibaassociation“ organizavo misiją į Norvegiją. Norvegija pasirinkta neatsitiktinai, nes Ekonominės diplomatijos taryba yra įvardijusi šią šalį kaip vieną iš prioritetinių Lietuvos eksporto rinkų. Be to, Norvegija užima ketvirtąją vietą investuotojų į Lietuvos ūkį sąraše.

  Misijoje dalyvavo įmonių savininkės bei vadovės iš visos Lietuvos. Moterys atstovavo turizmo sektoriui, įvairioms gamybos bei paslaugų įmonėms.

  Moterys aplankė Lietuvos Respublikos ambasadą Norvegijos Karalystėje. Buvo susipažinta su Norvegijos verslo aplinka, susitikta su šioje šalyje veikiančiomis verslo organizacijomis bei moterų asociacijomis. Taip pat su ambasadore Izolda Bričkovskiene aptartos galimybės pristatyti Lietuvą Norvegijai kaip patrauklią investavimui šalį.

  Susitikimuose ambasadoje dalyvavo ir sėkmingai verslą Norvegijoje vystančios lietuvės ir norvegės. Osle veikiančių Norvegijos – Lietuvos prekybos rūmų vadovė Vita Mėlinauskaitė bei BI Norvegijos verslo mokyklos ekonomikos profesorius Artashes Karapetyan pristatė Norvegijos ekonomikos realijas ir perspektyvas.

  Vizitai buvo tęsiami lyderiaujančiose pasaulinėse kompanijose, verslininkės taip pat apsilankė darbdavių konfederacijoje ir Oslo prekybos ir amatų rūmuose.

  Misijoje dalyvavo 20 verslo moterų tinklo narių. Kaunui atstovavo laikinai Lietuvos verslo moterų tinklo pirmininkės pareigas einanti Kauno branduolio vadovė, UAB „Linolitas“ direktorė Saulė Motiejūnienė, UAB „Diremta“ projektų vadovė Rita Daugėlienė, UAB „Profesiniai kontaktai“ direktorė Jurgita Jankuvienė ir UAB „Plastic Formo“ vykdančioji direktorė Renata Skardžiūtė.Skip to content