• Lietuvos įmonėms – amerikiečių kurta strategija plėtrai JAV rinkoje

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su LR komercijos atašė JAV Laimučiu Abeciūnu š.m. kovo 25 dieną 16 val. kviečia į susitikimą su „Global Access“ programos vykdomuoju direktoriumi Fredrik Leuhuzen, kuris įmonėms papasakos ir pristatys, kaip dar šiemet patekti į „Global Access“ programą.

  Prestižinėje vienos garsiausių pasaulio verslo mokyklų UCLA Anderson School of Management programoje pernai dalyvavo 40 įmonių iš viso pasaulio, siekiančių įžengti į JAV rinkąTarp jų pirmą kartą istorijoje –  net 4 įmonės iš Lietuvos – NFQ Technologies, Novameta, SBA baldai ir Vikeda.

  Programos metu verslo mokyklos, kuri 2018 Bloomberg Businessweek Best B-Schools reitinge užima 18-ą vietą pasaulyje, MBA studentų komandos atlieka išsamų rinkos tyrimą, kurio metu apklausiami 125-150 potencialūs klientai, rinkos ekspertai, distributoriai bei apsilankoma 3-4 parodose. Atsižvelgiant į rezultatus, įmonėms yra parengiami strateginiai verslo planai su konkrečiomis verslo plėtros rekomendacijomis.

  Kovo 25-26 d. Lietuvoje viešės Global Access programos vykdomasis direktorius Fredrik Leuhuzen, kuris lankysis verslo asociacijose ir susitiks su įmonėmis, kurios dar šiemet norėtų patekti į Global Access programą (paraiškų pateikimo terminas baigiasi balandžio 1 d.).

  Daugiau apie programą galite paskaityti čia.

  Kviečiame registruotis el. paštu agne.jaraite@chamber.lt  arba telefonu +370 623 73520 (Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė Agnė Jaraitė)

  Papildomos informacijos kreiptis į LR komercijos atašė JAV Laimutį Abeciūną (laimutis.abeciunas@urm.lt)

Skip to content