• Naujienos
 • Lietuvos gamintojų ekspozicija Japonijoje, Osakoje

  Lietuvos gamintojų ekspozicija Japonijoje

  2014 m. rugsėjo mėn.25-26 d. Osakoje, Japonijoje, vykusioje 52-oje Tarptautinėje dovanų parodoje buvo pristatyta Stasės Burakienės įmonės „Svaja“ organizuota jungtinė 12 Lietuvos įmonių bei individualia veikla užsiimančių asmenų ekspozicija.

  Ekspozicija parengta pasinaudojant VšĮ „Versli Lietuva “ vykdoma „Įmonių grupinių eksporto iniciatyvų“ programa. Ekspozicijoje panaudotas jungtinis stendas bendru pavadinimu „Made in Lithuania“ .Kiekviena įmonė bei individualia veikla besiverčiantys asmenys savo gaminius išdėstė 6 kv.m stenduose su savo įmonės pavadinimais.

  Paroda buvo sėkminga visiems dalyviams, buvo užmegzta daug naudingų kontaktų bei surinkta reikalingos informacijos apie konkurentus, jų produktus bei užimamą Japonijos rinkos dalį.

  Parodą aplankė Osakos miesto meras p.Haruhiko Ito bei Osakos-Lietuvos pramonės ir prekybos rūmų prezidentas p.Takao Sawada.

  Įmonių grupinių verslo iniciatyvų skatinimas yra viena iš Všį „Versli Lietuva“ įgyvendinamo Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamo projekto „Galimybės verslui kurtis ir plėstis“ veiklų.

  „VšĮ „Versli Lietuva“ indėlis labai svarus, nes sudarė galimybes dvylikai įmonių dalyvauti vieningame stende, pasidalinti išlaidas, kurių nė viena atskirai negalėtų padengti, vadinasi, negalėtų dalyvauti prestižinėje tarptautinėje parodoje. Tačiau ne vien lėšos suvaidino reikšmingą vaidmenį. Labai svarbu, kad VšĮ „Versli Lietuva“ geba suburti įmones į „komandą“ bendram tikslui. Ne paslaptis, kad lietuvių charakteriui būdingas individualizmas, dirbti grupėse mes tik mokomės. Todėl ypatingai sėkmingas darbas kartu šiame projekte, manau, ne tik sumažino šio projekto kaštus, bet ir leido įmonių atstovams dalyvauti tikrame vadybos „workshope“. Įmonės tarpusavyje dalinosi savo žiniomis ir patirtimi tiek parengiamąjame etape Lietuvoje, tiek dalyvaujant parodoje Osakoje“, – sako Stasė Burakienė.

Skip to content