• Lietuvos gamintojų ekspozicija Honkonge

  Lietuvos gamintojų ekspozicija Honkonge

  2014 m. balandžio 27-30 d. Honkonge, Kinijoje vykusioje Tarptautinėje dovanų parodoje buvo pristatyta Stasės Burakienės įmonės “ Svaja“ organizuota jungtinė 7 Lietuvos įmonių bei individualia veikla užsiimančių asmenų ekspozicija.

  Ekspozicija parengta pasinaudojant VšĮ „Versli Lietuva “ vykdoma „Įmonių grupinių eksporto iniciatyvų “ 3 etapo programa .Ekspozicijoje panaudotas jungtinis stendas su bendru pavadinimu „Made in Lithuania“ .Kiekviena įmonė bei individualia veikla besiverčiantys asmenys savo gaminius išdėstė 6 kv.m stenduose su savo įmonės pavadinimais.

  Paroda buvo sėkminga visiems dalyviams, buvo užmegzta daug naudingų kontaktų bei surinkta vertingos informacijos apie konkurentus, jų produktus bei užimamą Kinijos rinkos dalį.

  Be VšĮ“Versli Lietuva“ vykdomos programos ir teikiamos ES paramos suorganizuoti tokį Lietuvos gamintojų sėkmingą pristatymą Honkonge būtų beveik neįmanoma.

  „Dėkoju už suteiktą galimybę atstovauti Lietuvai Honkonge, ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo su VšĮ“Versli Lietuva“ ateityje“, – sako S. Burakienė.

Skip to content