• Naujienos
 • „Lietuvos eksporto prizas“ keliauja į Jonavą

  „Lietuvos eksporto prizas“ keliauja į Jonavą

  Kovo 9 d. Vyriausybės rūmuose buvo apdovanotos šalies įmonės – eksporto lyderės. Didysis „Lietuvos eksporto prizas“ už itin sėkmingą eksporto plėtrą įteiktas Kauno PPA rūmų narei – Jonavoje veikiančiai UAB „Baldai Jums“.

  Per metus bendrovės eksportas išaugo beveik 67 proc., beveik visa produkcija (96 proc.) yra eksportuojama į Angliją, Švediją, Vokietiją, Austriją ir parduodama šių valstybių mažmeniniuose prekybos tinkluose. Lietuvoje įsigyti šios bendrovės gaminamų baldų galima tik firminėje parduotuvėje Jonavoje, Vilniaus ir Kauno „Akropoliuose“.

  Pasak bendrovės generalinio direktoriaus Alfonso Meškausko, Jonava nuo seno garsėja kaip baldžių miestas ir šiandien gali pasigirti senomis aukštos kokybės baldų gamybos tradicijomis.

  2011 m. bendrovė pažymėjo šimtmečio sukaktį. Per tą laiką keitėsi fabriko savininkai, įmonės pavadinimas, tikslai ir veikla. Nuo 1994 m. UAB ,,Baldai Jums“ yra baldžių tradicijų tęsėja Jonavoje.

  Įmonė gamina šiuolaikiško, modernaus stiliaus svetainės ir miegamojo baldus: lovas, spinteles, komodas, bufetus, stalus. Baldams naudojama tiek vientisa, tiek durstyta pagal ilgį mediena. Baldų apdaila yra rankų darbo. Bendrovė kasmet investuoja į naujas technologijas ir įrangą: turi moderniausią medienos džiovinimo ūkį Lietuvoje, CNC apdirbimo centrus ir kitus modernius apdirbimo įrenginius.

  Tai, kad bendrovė baldus gamina iš natūralaus medžio, o ne drožlių plokščių, išskiria ją iš konkurentų. Gamybai naudojamas ąžuolas importuojamas iš Ukrainos, bet beržo mediena renkamasi lietuviška. Įmonėje technologiškai apdirbama mediena nuo apvalaus rąsto iki gatavo gaminio. Technologinio proceso metu susidarančios medienos atliekos, drožlės, pjuvenos, medžio dulkės surenkamos ir panaudojamos briketų gamybai.

  Baldų apdailai naudojamos tik sertifikuotos ir ekologiškos apdailos medžiagos – vandens pagrindo lakai. Įmonė turi FSC CoC sertifikatą medienos kilmės patvirtinimui.

  Įmonėje dirba beveik 400 darbuotojų. Per pastaruosius metus įkurta 46 naujos darbo vietos. Turint mintyje, kad bendrovė veikia probleminiame Jonavos rajone, tai žymus indėlis mažinant nedarbą mieste ir rajone. Bendrovės socialinę atsakomybę iliustruoja faktas, kad pernykštę vasarą, atostogų metu, buvo sudarytos sąlygos įsidarbinti 20-čiai moksleivių. Buvo įdarbinti ir keli Jonavos vaikų namų auklėtiniai.

  Iki šiol „Lietuvos eksporto prizą“ tarp Jonavos įmonių du kartus yra pelniusi AB „Achema“. Dabar greta jos rikiuojasi ir UAB „Baldai Jums“.

Skip to content