• Kvietimas teikti paraiškas pagal Jaunimo verslo skatinimo programą „Kauno startuoliai“

  Vasario 2 d. Kauno m. taryba patvirtino programos „Kauno startuoliai“ finansavimą. Tam numatoma skirti iki 100 tūkst. eurų. Tai yra dukart daugiau nei pernai. Pagrindinis programos tikslas – sudaryti palankias sąlygas jaunimui plėtoti inovatyvų verslą, skatinti verslo idėjų kūrimą ir prisidėti prie jų įgyvendinimo Kauno mieste.

  Yra numatyti aiškūs kriterijai verslo idėjoms vertinti. Pirmiausia – išskirtinumas, konkurencingumas ir novatoriškumas bei rinkos potencialas. Taip pat svarbu numatyti, kiek šansų idėją įgyvendinti realybėje ir kokią naudą ji teiktų Kauno miestui.

  Paraiškų priėmimas jau prasidėjo, o jas teikti gali platesnis jaunųjų verslininkų ratas. Pretendentai paramai gauti privalo iki šių metų kovo 15 d. pateikti užpildytas paraiškas su pagrįstais verslo įdėjų įgyvendinimo planais. Verslo idėjas siūlyti gali ne tik labai mažos įmonės, bet ir pavieniai kauniečiai iki 29 metų amžiaus.

  Pagal Kauno m. savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 6 d. sprendimą labai maža laikoma įmonė, kurioje dirba ne daugiau kaip 10 drabuotojų ir kurios metinės pajamos neviršija 2 mln. eurų arba įmonės balanse nurodyto turto vertė neviršija 1,5 mln. eurų.

  Daugiau informacijos apie jaunimo verslo skatinimo programą „Kauno startuoliai“ ir reikiamas dokumentų formas galima rasti interneto svetainėje
  .

Skip to content