• Kvietimas į Kalėdinį verslo moterų tinklo susitikimą

  VERSLO MOTERŲ TINKLAS kartu su UAB „Lietuvos gurmanas“ kviečia į KALĖDINĮ VERSLO MOTERŲ TINKLO

  SUSITIKIMĄ

  2012 m. gruodžio 19 d. 15 val.

  Veiverių g. 61, KAUNAS

  Prieššventinis laikotarpis pilnas skubėjimo, rūpesčių, ką kam padovanoti, kaip nustebinti, kaip suspėti atlikti visus darbus.

  Todėl norime jus pakviesti bent trumpam darbo savaitės viduryje atsipalaiduoti ir praleisti laiką Verslo moterų tinklo narių draugijoje. Šį kartą mus į svečius kviečia UAB „Lietuvos gurmanas“, turinti savo Skanėstų krautuvėlę. Ten net sienos kvepia įvairiausiais kepiniais, gaminamais tik iš Lietuvoje užaugintų natūralių žaliavų, su meile ir laikantis senųjų tradicijų.

  Pirmoje susitikimo dalyje trumpai susipažinsime su UAB „Lietuvos gurmanas“ veikla, technologija, gaminiais, aplinka.

  Antra dalis bus skirta neformaliam bendravimui ir tinklo narių artimesnei pažinčiai prie kavutės puodelio ir ragaujant Skanėstų krautuvėlės vaišes, žaidžiant, klausant pianino muzikos.

  Tačiau kaip kalėdinis susitikimas gali vykti be dovanų? Todėl kviečiame visas dalyvauti „laimės šulinyje“. Jums tereikia pasirūpinti kokia smulkia dovanėle, susijusia su jūsų vykdoma veikla, organizacija ar teikiama paslauga. Siūlome NE PIRKTI, o rasti tai, ką galite tiesiog atiduoti arba padovanoti (nuo tušinuko iki nuolaidų kupono ir pan.).

  KVIEČIAME pasinaudoti galimybe susipažinti su nauju rūmų nariu, praleisti smagią kalėdinę popietę jaukioje aplinkoje, įgyti naujų draugų.

  RENGINYS NEMOKAMAS

  Maloniai laukiame!

  Šypsokimės, nes tada mes gražiausios

  Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis tel.: (8 37) 20 12 94, el. paštu: vaida.krisciunaite@chamber.lt

Skip to content