• Kvietimas dalyvauti „Warsaw Humanitarian Expo 2019“

  2019 m. birželio 11-13 d. Varšyvoje vyks  „Warsaw Humanitarian Expo 2019“:

  • Tai bus pirmas tokio masto renginys Centrinėje ir Rytų Europoje. Jo tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp partnerių dalyvaujančių įgyvendinant vystomojo bendradarbiavimo projektus, pasidalinti patirtimi ir siekti pritraukti verslą prisijungti įgyvendinant pačius projektus.
  • Renginys susidės iš 4 dalių – konferencija (programos projektas pridedamas), forumo apie viešuosius pirkimus (programa pridedama), parodos – Expo ir taip vadinamo „humanitarinio miesto“ (atvira plačiai visuomenei renginio dalis, siekiant supažindinti su vystomuoju bendradarbiavimu, didinti žmonių dalyvavimą veikloje).
  • Forumas apie viešuosius prikimus bus mokamas. Jame tarptautinės organizacijos pasidalins informacija apie dalyvavimą jų skelbiamuose viešuosiuose pirkimuose (procedūros, reikalavimai ir pan.). Dalyvio mokestis palyginus su analogišku Europos šalims rengiamu kasmetiniu renginiu Niujorke yra daug mažesnis, todėl labai kvietė šalių įmones pasinaudoti galimybe dalyvauti.
  • Expo parodoje dalyvaus įmonės, aktyviai užsiimančios vystomojo bendradarbiavimo projektų įgyvendinimu (logistikos, IT, žemės ūkio, medicinos, su saugomo kl. dirbančio ir kt. sričių). Šiuo metu yra užsirengistravę 100 įmonių, dalyvausiančių parodoje.
  • Renginyje taip pat numatytos galimybės B2B ir B2G susitikimams.

  Daugiau informacijos galima rasti prieduose ir internete adresu – https://humanitarianexpo.com/en/?gclid=EAIaIQobChMIqpL28-nt4QIVj-maCh0L-QOQEAAYASAAEgJZ-vD_BwE

  Konferencija_2019 06 11

  Procurement forum_2019 06 12-13

Skip to content