• Naujienos
  • Kviečiame Vilkaviškio verslo bendruomenę sodinti sakurų alėją

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybė kviečia Vilkaviškio rajono verslo bendruomenę tęsti gimtojo miesto puošimo tradiciją. Kartu su Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondu numatome pasodinti savo krašto verslo bendruomenės sakurų alėją, kuri driektųsi šalia  naujojo Šeimenos paupio tako, tarp Vilkaviškio švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedros ir Vilkaujos – Šeimenos santakos

    Verslo įmonės ar verslininkai, parėmę ne mažiau nei 800,00 eurų suma, alėjoje turės savo vardinį medelį, pažymėtą lentele su įmonės pavadinimu ar pavarde verslininko, skyrusio lėšų alėjai ir jos aplinkos paruošimui. Už skirtas lėšas bus nupirkta sakura (Prunus sargentii „Rancho“ SG 18-20, kamieno apimtis 1 m aukštyje 18-20 cm), tinkamai paruošta žemė, į kurią bus medelis pasodintas (sakuroms bus suteikiama vienerių metų garantiją). Taip pat iš šių lėšų numatoma sutvarkyti ir alėjos aplinką, jos prieigas papuošti mažosios architektūros elementais. Šiuos darbus atliks specialistai.

     Alėja bus nedidelė bet labai jauki ir kompaktiška, joje bus pasodinta 18 šių, anksti pavasarį pražystančių japoniškų vyšnių, kurios kaskart pasigėrėti įstabaus grožio žiedais kvies ne tik miesto gyventojus, bet ir svečius. Todėl kviečiame rajono verslininkus, pageidaujančius Vilkaviškio verslo bendruomenės alėjoje turėti savo medelį, jau dabar jungtis prie šios iniciatyvos, papuošti gimtąjį miestą, o kartu pristatyti ir savo įmonę.

    Susidomėjusius ir norinčius tapti šios gražios iniciatyvos rėmėjais, kviečiame paramą teikti Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondui  (įmonės kodas: 305725379, Pilviškių g. 48, Vilkaviškis), išsamesnė informacija el. paštu: vilkaviskiolaikrodis@gmail.com arba  tel.370 69829759.

Skip to content