• Kviečiame teikti paraiškas: Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimai 2017/ Kelyje į 4.0 pramonės revoliuciją

  Šiandien, gyvenant spartaus informacinių technologijų vystymosi eroje, žengiame į 4.0 pramonės revoliuciją, plačiai paplitusią pavadinimu „Industrie 4.0“. Dvyliktą kartą vyksiančiuose Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimuose kviečiame Lietuvos įmones dalyvauti konkurse, kurio šių metų nominacija yra „Kelyje į 4.0 pramonės revoliuciją„. Kviečiame teikti paraišką įmones:

  • kurios jau yra pritaikiusios ar sukūrusios išmanius sprendimus ir technologijas gamybos procesuose, pvz. savavaldžiai įrenginiai/robotai, išplėstinė realybė (angl. augmented reality), didieji duomenys (angl. Big data), tinkliniai procesai, susiję su daiktų internetu (angl. Internet-of-Things), specialios kibernetinio saugumo priemonės ir kt.

  • IT paslaugas teikiančios įmonės, kuriančios išmanius sprendimus pramonei (pvz. IRT sprendimus, programinę gamybos įrangą, debesis, duomenų apdorojimo paslaugas ir kt.).

  Išsamų projekto aprašymą rasite AHK svetainėje
  , konkurso paraišką prašome pildyti online
  .

  Šių metų nugalėtojo laukia ypatingas prizas: dalyvio bilietas į pasaulinę 4.0 pramonės revoliucijos konferenciją „Industry of Things World
  , vyksiančią 2017 m. rugsėjo 18-19 d. Berlyne. Taip pat dovanojame skrydžio į Berlyną bilietą bei apgyvendinimą viešbutyje.

  Džiaugiamės, kad ir šiemet apdovanojimus globoja Vokietijos ambasadorė Lietuvoje p. Jutta Schmitz.

  Iškilminga apdovanojimų įteikimo ceremonija vyks gegužės 31 d. Menų fabrike Loftas
  , Vilniuje.

  konkurso aprasymas.pdf

Skip to content