• Kviečiame tapti Verslo bendruomenės šventinio vakaro rėmėjais ir partneriais

  Tradicinis Kauno PPA rūmų Verslo bendruomenės šventinis vakaras vyks gruodžio 8 d. 18 val. Raudondvario dvaro Menų inkubatoriuje (Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno rajonas).

  Drauge džiaugsimės narių pasiekimais, padėkosime vieni kitiems ir partneriams, linksminsimės ir vaišinsimės, kupini gerų emocijų žengsime į ypatingai iškilius Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio metus. Planuojama, kad į renginį tradiciškai susirinks 250 – 300 dalyvių. Tai – rūmų nariai ir svečiai iš valdžios ir valstybės valdymo institucijų, švietimo ir mokslo įstaigų, socialinių partnerių atstovai.

  Siūlome Jums unikalią auditoriją ir išskirtinę poziciją renginyje! Kviečiame Jus tapti renginio rėmėjais ar partneriais.

  Šventės metu bus demonstruojami mecenatų video prisistatymai, skelbiami rėmėjų pavadinimai. Logotipai bus talpinami kvietimuose į renginį ir foto sienelėje, bus skirta nemokamų kvietimų (detalesnė informacija priede).

  Jūsų įmonės parama šventiniam vakarui būtų reikšminga ir graži dovana visai Rūmų bendruomenei!

  Detalesnė informacija:

  Apsisprendimo dėl rėmimo ir prizų laukiame iki spalio 19 d., ketvirtadienio.

  Jeigu turite pasiūlymų, kurie nepaminėti, kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti bendradarbiavimo galimybes. Kontaktinis asmuo: Irma Taparauskienė, irma.taparauskiene@chamber.lt
  , tel.: 8 37 229212.

  Aukime ir veikime aktyvioje bendrystėje!

Skip to content