• Kviečiame tapti „Kaunas. Art Deco. Nostalgija & Spindesys“ parodos mecenatais

  Kviečiame tapti „Kaunas. Art Deco. Nostalgija & Spindesys“ parodos mecenatais

  „Kaunas. Art Deco. Nostalgija Spindesys“. Taip vadinasi antroji tradicinė (kas du metus vykstanti) Lietuvos Pirmosios Respublikos interjero, kilimų ir baldų paroda. Šiemet ji organizuojama išskirtinėje, naujoje aplinkoje – naujam gyvenimui ir spindėjimui prikeltame viename iš žymiausių Pirmosios Respublikos Naujamiesčio pastatų – Jono ir Gedimino Lapėnų name (arch. Feliksas Vizbaras).

  Pirmoji analogiška paroda vyko 2016 m. spalio 1 – gruodžio 27 d. Kauno įgulos karinininkų ramovėje. Atidaryme dalyvavo daugiau kaip 200 kviestinių svečių (miesto valdžios atstovų, verslo, kultūros ir meno pasaulio žmonių), o parodą per 75 parodos dienas aplankė arti 5 tūkst. lankytojų. Apie ją paskelbta 43 žiniasklaidos publikacijose, tarp jų – LRT laidose „Panorama“, „Lietuvos diena“, „Kultūros savaitė“, „Stilius“, žurnaluose „IQ Intelligent Life“, „Centras“, „Namas ir aš“, „Nemunas“, dienraščiuose nuo „Kauno dienos“ iki „Lietuvos ryto“, portaluose „Lrytas.lt“, „Delfi.lt“, „Pilotas.lt“, „Kaunas pilnas kultūros“, netgi didžiausiame Didžiosios Britanijos laikraštyje „Guardian“.

  Ši paroda – tai dar vienas būdas pagerbti Lietuvos pramonės ir verslo istoriją. Organizatoriai kviečia neabejingus Lietuvos istorijai, Kauno praeičiai, menui ir kultūrai verslininkus tapti parodos mecenatais, pasiūlydami už tai unikalią auditoriją ir ypatingą pridėtinę vertę.

  Renginio idėją remia Lietuvos kultūros taryba ir Kauno m. savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

  Kaunas Art Deco Nostalgija Spindesys 2017 08 LT prm.pdf

Skip to content