• Naujienos
 • Kviečiame tapti 2023 metų šventinio bendruomenės vakaro rėmėjais

  Kviečiame Jus tapti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų šventinio bendruomenės vakaro, kuris vyks gruodžio 1 d. (Kauno sporto halėje),  rėmėjais.

  Iškilmingame renginyje siūlome ir išskirtines reklamines pozicijas: renginio Mecenato, Generalinio rėmėjo, Rėmėjo ar Partnerio.

  Pasiūlymus rasite paspaudę čia: MECENATASGENERALINIS RĖMĖJASRĖMĖJASPARTNERIS.

  Šventės metu LED ekrane bus transliuojami mecenatų ir generalinių rėmėjų video prisistatymai, skelbiami rėmėjų ir partnerių pavadinimai, logotipai talpinami foto sienelėje, skiriama nemokamų kvietimų.

  *Dėmesio! Šiais metais siūlome ir naują reklaminę poziciją!
  *Jūsų įmonės gaminio / prekės ekspozicija KPPAR kalėdinio renginio metu (2023-12-01) – sąlygos ir kaina aptariama individualiai.

  *Jei turite Jums aktualios reklamos pasiūlymą, kuris dar nepaminėtas mūsų siūlomose reklamos pozicijose, maloniai kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.

  *Apsisprendimo dėl rėmimo laukiame iki lapkričio 20 d. (imtinai).

  Kontaktinis asmuo: Irma Barkauskaitė, irma.barkauskaite@chamber.lt , tel.: 8 37 229212.

  Gruodžio  1-osios šventinio vakaro metu svečių lauks muzikinė programa, kurioje skambės populiariausios Lietuvoje operinės grupės „EL FUEGO“ atliekami kūriniai, gražiausias roko balades dovanos Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius, jiems fortepijonu akomponuos Feliksas Zakrevskis. Šokti kviesime kartu su populiariosios muzikos grupe „DAR“, kuri atliks jau gerai žinomas ir klausytojų pamėgtas dainas. Šventinis verslo bendruomenės vakaras neapsieis be vaišių ir staigmenų, drauge džiaugsimės per pastaruosius metus itin gausiai išaugusios verslo bendruomenės narių pasiekimais, padėkosime vieni kitiems ir partneriams, kupini gerų emocijų palydėsime 2023-uosius metus. Tikimės, kad į renginį tradiciškai susirinks 500 dalyvių. Tai – rūmų nariai ir svečiai iš valdžios ir valstybės valdymo institucijų, švietimo ir mokslo įstaigų, socialiniai partneriai bei žiniasklaidos atstovai.

  Būsime dėkingi už Jūsų įmonės paramą šventiniam vakarui, tai būtų reikšminga ir graži dovana visai Rūmų bendruomenei!

Skip to content