• Naujienos
 • Kviečiame į Lietuvos – Vengrijos forumą ir verslo susitikimus su Vengrijos įmonėmis

  Kviečiame į Lietuvos – Vengrijos forumą ir verslo susitikimus su Vengrijos įmonėmis

  Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR), kartu su Vengrijos ambasada Lietuvoje ir Enterprise Europe Network partneriais Vengrijoje – MNKH Hungarian National Trading House Cls., š.m. balandžio 25 d. organizuoja Lietuvos-Vengrijos verslo forumą ir B2B susitikimus su atvykstančiomis Vengrijos įmonėmis (žemės ūkio produkcijos, maisto, gėrimų, turizmo, elektronikos sektoriai).

  Renginys vyks Vilniaus PPAR, adresu: T. Kosciuškos 30, Vilnius.

  Renginio programa:

  09:45-10:20 Dalyvių registracija

  10:20-10:30 Dalyvių pasveikinimas H.E. Zoltán Jancsi, Vengrijos ambasadorius, dr. Almantas Danilevičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius 10:30-10:50 Vengrijos verslo aplinka, verslo galimybės Tamás Galambos, Budapešto prekybos ir pramonės rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovas 10:50-11:00 Įžvalgos apie Lietuvos ir Vengrijos verslo ryšius, Vengrijos verslo kultūra. Sėkmės istorijos Ágoston Sarlós, Vengrijos ambasados ekonomikos patarėjas

  11:00-11:15 Vengrijos turizmo programa. Turizmo ryšių tarp Lietuvos ir Vengrijos apžvalga Zuzsanna Vincze, Vengrijos užsienio reikalų, prekybos ir turizmo diplomatijos ministerijos atstovė

  11:15-11:25 Lietuvos ir Vengrijos prekybos apžvalga Simonas Aleksandravičius, projektų vadovas VšĮ Versli Lietuva

  11:25-11:55 Vengrijos įmonių prisistatymai

  12:00-13:15 Verslo pietūs: vengriška virtuvė

  13:15-15:30 B2B susitikimai tarp Vengrijos ir Lietuvos įmonių (pagal iš anksto sudarytą susitikimų grafiką). Diskusijos su lektoriais ir garbingais Vengrijos delegacijos svečiais.

  15:30 Renginio pabaiga

  Renginio kalba – anglų.

  Renginys nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Pirmenybė teikiama įmonėms, dalyvausiančioms susitikimuose su Vengrijos įmonėmis.

  Norinčius dalyvauti susitikimuose su Vengrijos verslininkais prašome užpildytą Registracijos anketą (čia rasite ir pilną Vengrijos įmonių sąrašą)
  iki balandžio 13 d. atsiųsti el. paštu egle.tarvydaite@cci.lt

  Telefonas pasiteirauti: 8 5 2135450.

Skip to content