• Kviečiame į konferenciją „Kaip gyvensime Lietuvoje 2019 m.?“

    Prancūzų filosofas, matematikas, fizikas Blezas Paskalis yra pasakęs: „Praeitis ir dabartis – mūsų priemonės, tik ateitis – mūsų tikslas“. Tad ko iš 2019 m. reikėtų tikėtis verslo lyderiams, strategams, įmonių valdytojams ir vadovams? Su kokiais politiniais, ekonominiais, demografiniais ir technologiniais procesais susidursime kitąmet? Ar galime jiems tinkamai pasiruošti jau šiandien? Ko iš valdžios atstovų tikisi verslininkai ir kaip vertinami jų lūkesčiai? Kaip keisis mūsų verslo ir darbo aplinka?

    Lapkričio 20 d. Žinių radijas ir konferencijos partneris Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia į konferenciją apie tai, su kokiais iššūkiais susidursime kitąmet ir kokius sprendimus galėtume priimti jau šiandien.

    Ekspertų įžvalgos, verslininkų patirtis ir mokslininkų prognozės. Konferencijoje dalyvauja sociologas Vladas Gaidys, ekonomistas Nerijus Mačiulis, vienas sėkmingiausių naujos kartos verslininkų Ilja Laurs, diskusijose – žurnalistas Rimvydas Valatka, politologė Rima Urbonaitė, ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, verslininkas Augustinas Rakauskas ir kt.

    Rūmų nariams taikoma 15 proc. nuolaida. Programa ir registracija: https://www.ziniuradijas.lt/konferencija/

    arba konferencija@ziniuradijas.lt, arba telefonais (8 5) 2431 430,  8 687 156 76.
Skip to content