• KVIEČIAME DALYVAUTI VERSLO KONTAKTŲ RENGINYJE SIMO NETWORK 2010, MADRIDE (ISPANIJOJE)

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti tarptautiniame Informacinių ir ryšių paslaugų ir sprendimų sektoriaus verslo kontaktų renginyje.

  Renginys vyks spalio 6-7 dienomis tarptautinės parodos SIMO NETWORK 2010 (spalio 5 -7 d.d.) metu.

  SIMO NETWORK 2010 vyksiančiame verslo kontaktų renginyje kviečiame dalyvauti šių teminių sričių įmones ir mokslo institucijas: • INFRASTRUKTŪRA IR SISTEMOS (kompiuterinė techninė įranga, spausdinimas, duomenų perkėlimas į skaitmeninį formatą, IT apsauga, operacinės sistemos, virtualizacijos technologijos, įmonės tinklo sistemos, viešųjų paslaugų elektroninių tinklų infrastruktūra).• ĮRANKIAI IR SPRENDINIAI VERSLUI (BPM, ERP, CRM, programinė įranga, duomenų bazių administravimas, tinklo ir saugumo poreikius atitinkančios technologijos, mobilios programos, socialinės programinės įrangos modeliai ir priemonės, IT paslaugos, konsultacijos verslui). • INTERNETAS ir TELEKOMUNIKACIJOS (operatoriai, mobilios duomenų bazės, mobilus marketingas, skaitmeninis turintys, e-verslas, mobilus internetas, mobilus biuras, mobilumas) .

  Kodėl verta dalyvauti?

  Dalyvavimas renginyje yra nemokamas. Renginio metu vykstančiuose dvišaliuose susitikimuose galėsite susirasti partnerių komercinei partnerystei, bendrai veiklai, tobulinant ar kuriant naujas technologijas, įsigyti naujų produktų ar gamybos technologijų, susipažinti su naujausiomis rinkos tendencijomis ir inovacijomis.

  Kontaktai: Rita Baidokaitė el. paštas: rita.baidokaite@chambers.lt
  tel.: 8 ~ 37 32 43 72 Enterprise Europe Network Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Skip to content