• Naujienos
 • KVIEČIAME DALYVAUTI VERSLO KONTAKTŲ RENGINYJE PRIE TARPTAUTINĖS PARODOS IFAT ENTSORGA 2010, MIUNCHENE (VOKIETIJA)

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti tarptautiniame atliekų tvarkymo bei aplinkos apsaugos technikos verslo kontaktų renginyje. Renginys vyks rugsėjo 15 dieną Miuncheno parodų centro konferencijų salėse B 21 ir B 22 (halė B 2) tarptautinės parodos IFAT ENTSORGA (rugsėjo 13-17 d. d.) metu.

  IFAT ENTSORGA 2010 parodos metu vyksiančiame verslo kontaktų renginyje kviečiame dalyvauti šių teminių sričių įmones ir mokslo institucijas (kontaktų mugės teminės sritys visiškai atitinka pagrindinius parodos sektorius):

  · vandens ir nuotekų apdorojimas, valymas, · atliekų surinkimas, tvarkymas ir perdirbimas,· energijos gavyba perdirbant atliekas,· komunalinės ir aplinkosauginės paslaugos,· oro saugojimas nuo užterštumo ir emisijos mažinimas,· technika ir logistika,· darbų sauga ir triukšmo mažinimas,· moksliniai tyrimai ir atliekų ūkio vadyba.

  IFAT ENTSORGA – tai viena didžiausių vandens ir nuotekų apdorojimo, atliekų tvarkymo bei aplinkos apsaugos technikos parodų pasaulyje, vykstanti kas dveji metai. 2008 metais parodoje dalyvavo 2605 įmonės ir organizacijos iš 41 valstybės, apsilankė 119 476 specialistai. Čia Jūs rasite pagrindinius šio sektoriaus dalyvius Europoje, turėsite puikią galimybę užmegzti naujus bendradarbiavimo kontaktus.

  Kodėl verta dalyvauti verslo kontaktų renginyje?

  Dalyvaujančios įmonės bei mokslo institucijos renginyje galės: · Užmegzti tiesioginius kontaktus su Jūsų pasirinktomis užsienio įmonėmis (daugiausiai iš ES šalių) pagal iš anksto suderintą grafiką, vienam susitikimui skiriama iki pusės valandos laiko. Galite turėti iki 12 susitikimų per vieną dieną. Kontaktų renginyje dalyvauja ne tik parodos dalyviai, bet ir lankytojai.· Rasti partnerių Europoje bendrai veiklai, tobulinant ar kuriant naujas technologijas, diegiant jas pramonės įmonėse ar viešajame sektoriuje. · Įsigyti naujų atliekų kiekį mažinančių bei energiją ir kitus išteklius taupančių technologijų, susipažinti su šio sektoriaus ekspertais bei rinkos aktualijomis. · Aplankyti parodą IFAT ENTSORGA 2010.

  Kaip dalyvauti?

  Registracija. Verslo kontaktų renginio dalyvio anketą ir papildomą informaciją rasite internetinėje svetainėje http://ifat.b2bmatchmaking.com/p_index.php
  .

  Registruotis iki rugpjūčio 15 d. Užsiregistravę į verslo kontaktų renginį, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu gausite registracijos patvirtinimą ir sąskaitą.

  Po registracijos patvirtinimo Jūs turėsite galimybę prisijungti prie renginio duomenų bazės ir rinktis partnerius susitikimams bei papildyti technologinius pasiūlymus. Kuo anksčiau užsiregistruosite, tuo greičiau informacija apie Jūsų įmonę bus prieinama potencialiems partneriams.

  Dalyvio mokestis:

  150 EUR (plius 19 % PVM) įmonės atstovui80 EUR (plius 19 % PVM) antram tos pačios įmonės atstovui80 EUR (plius 19 % PVM) universitetų atstovams

  Į dalyvio mokestį įskaičiuota: vienos dienos (rugsėjo 15 d.) įėjimo bilietas į parodą IFAT ENTSORGA, verslo pusryčiai, viešojo miesto transporto bilietas, gaivieji gėrimai ir užkandžiai. Įmonė pati apmoka renginio dalyvio kelionės ir nakvynės išlaidas.

  Pagalba dalyviui. Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklo) vadybininkas Edmundas Cylikas padės Jums pildant dalyvio registracijos anketą, atsakys į Jūsų klausimus prieš renginį ir renginio metu, patars, kaip nuvykti į renginio vietą (el. paštas: cylikas@chamber.lt
  , tel.: 8 ~ 37 201491).

  Kviečiame dalyvauti. Daugiau verslo kontaktų – didesnės verslo plėtros galimybės!

Skip to content