• Naujienos
 • Kviečiame dalyvauti „Swedbank“ smulkaus verslo stiprinimo projekte!

  Birželio pradžioje Lietuvoje prasidėjo „Swedbank“ inicijuojamas projektas „Kiekvienas gali būti didelis“, kuriuo siekiama paskatinti visuomenę aktyviau naudotis vietos smulkiojo verslo paslaugomis. Dalyvauti projekte kviečiami visi šalies mažieji gamintojai bei prekybininkai, suteikiantys klientams galimybę atsiskaityti mokėjimo kortele. Šiuo metu dalyvauti projekte jau yra užsiregistravusios 890 mažųjų šalies įmonių.

  Kodėl verta dalyvauti?

  Ši iniciatyva – tai galimybė Lietuvos smulkiajam verslui garsiau priminti apie save, o Lietuvos žmonėms – atrasti kokybiškų produktų bei paslaugų, taip pat prisidėti prie ekonomiškai stipresnės savo šalies kūrimo. Smulkaus verslo savaitgalių metu verslininkai siūlo pirkėjams gerų kainų ir patrauklių akcijų, o „Swedbank“ ragina visus apsilankyti ir jomis pasinaudoti. Apie smulkaus verslo savaitgalius gyventojus informuoja aktyvi komunikacija socialiniuose tinkluose bei projekto reklaminė kampanija. Tai papildoma galimybė smulkiosioms įmonėms paskleisti žinią apie savo parduodamus produktus ar teikiamas paslaugas.

  Kada vyks antrasis smulkaus verslo savaitgalis?

  Antrasis smulkus verslo savaitgalis vyks rugsėjo 11–13 dienomis. Jei jūsų įmonė iki šiol projekte nedalyvavo, suskubkite į jį registruotis ir dalyvaukite antrajame projekto etape. Tuo atveju, jei jau esate projekto dalyvis – kuo anksčiau pateikite pasiūlymą ir antrajam vyksiančiam savaitgaliui.

  Kaip registruotis?

  Registruotis galite internetu, dalyvavimo taisykles bei dalyvio anketą rasite adresu https://kiekvienasgali.swedbank.lt/lt/registruoti-savo-imone
  . Pasitikrinti, kokios įmonės jau prisijungė prie projekto, galima nuolat atnaujinamame svetainės virtualiame žemėlapyje.

  Dalyvavimo sąlygos

  Dalyvavimas įmonėms yra nemokamas, tačiau visos dalyvės smulkaus verslo savaitgalio metu kviečiamos pasiūlyti pirkėjams gerų kainų ir patrauklių akcijų. Specialius savaitgalio akcijai skirtus pasiūlymus projekto dalyvės gali nemokamai talpinti projekto svetainėje https://kiekvienasgali.swedbank.lt/lt/savaitgalio-pasiulymai
  .

  Projekto dalyviams, verslininkams, projekto organizatoriai taip pat suteikia projektą pristatančią reklaminę medžiagą ir specialius lipdukus, žyminčius akcijos vietas.

  Papildoma vertė – žinios ir patarimai

  Ne mažiau svarbi projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ dalis susijusi ir su pagalba smulkiajam verslui žiniomis bei ekspertų patarimais verslui aktualiais klausimais – kaip valdyti finansus, planuoti tvarią plėtrą, planuoti rinkodarą. Jau rugpjūčio pabaigoje projekto metu bus rengiami nemokami nuotoliniai seminarai, kurių metu pasikonsultuoti su banko specialistais galės visi projekto dalyviai.

  Papildoma motyvacija – „Swedbank“ klientams

  Visus metus projekte dalyvaujantys „Swedbank“ verslo klientai turės galimybę laimėti 1 iš 12 vertingų prizų – 3 000 eurų verslui vystyti, o projekto pabaigoje – kelionę į tarptautinę verslo konferenciją „World Business Forum“ Niujorke (JAV).

  Pirkėjai, „Swedbank“ klientai, taip pat bus papildomai motyvuojami įsitraukti į projektą – visi, atsiskaitantys „Swedbank“ mokėjimo kortelėmis, galės laimėti vieną iš 750 prizų – 30 eurų vertės dovanų čekių apsipirkti pasirinktoje smulkiojo verslo įmonėje. Taip pirkėjai dar kartą grįš pas smulkųjį verslininką ir vėl džiaugsis aptarnavimu su šypsena!

Skip to content