• Kviečiame dalyvauti konkurse „Sukurta Kauno rajone“

  Kviečiame dalyvauti konkurse „Sukurta Kauno rajone“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno rajono savivaldybe, siekdami skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose produktų gamybą ir vartojimą bei verslo plėtrą Kauno rajone, rengia konkursą „Sukurta Kauno rajone“. Visos rajone registruotos ir veikiančios įmonės yra kviečiamos dalyvauti ir iki lapkričio 7 d. teikti paraiškas – gaminio ar paslaugos aprašymus.

  Įmonė, norėdama dalyvauti konkurse, iki nurodytos datos (lapkričio 7 d.) turi pateikti dalyvio paraišką – anketą. Užpildytas paraiškas prašome siųsti el. paštu agne.kudirkiene@chamber.lt
  . Kartu su dalyvio anketa pateikiamas gaminio pavyzdys. Jis gali būti pristatytas į Kauno PPA rūmus (K. Donelaičio g. 8, Kaunas) arba Kauno rajono TVIC (Pilies Takas 1, Raudondvaris, Kauno rajonas). Jeigu nėra galimybių pateikti gaminio pavyzdį, prašome pateikti jo nuotraukas.

  Gaminius (paslaugas) vertins komisija, sudaryta iš Kauno PPA rūmų, Kauno rajono savivaldybės ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovų, pagal išskirtinumo, unikalumo, kokybės, inovatyvumo, ekologiškumo, „draugiškumo“ aplinkai ir kt. kriterijus. Nugalėtojas bus skelbiamas ir apdovanojamas lapkričio 25 d. Kauno rajono verslininkų pagerbimo vakaro metu.

  Iškilus klausimams, galite kreiptis į Agnę Kudirkienę el. paštu agne.kudirkiene@chamber.lt
  , tel. 837229212, 862373520.

  Konkurso nuostatai
  ir dalyvio paraiškos forma
  .

  Sukurta Kauno rajone_ANKETA.doc
  Sukurta Kauno rajone_NUOSTATAI.pdf

Skip to content