• Naujienos
 • Kviečiame dalyvauti B2B susitikimuose su Latvijos įmonėmis

  Gegužės 22 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankysis verslo delegacija iš Latvijos. Vizito tikslas – daugiau sužinoti apie Lietuvą, susipažinti su Lietuvos verslais bei dalyvauti individualiuose verslo susitikimuose su Lietuvos įmonėmis.

  Programa:

  14:00 – 14:05 val. – Sveikinimo žodis.

  14:05 – 14:15 val. – Kauno regiono ir Kauno PPA rūmų pristatymas (anglų kalba).

  14:15 – 14:30 val. – Latvijos įmonių prisistatymai.

  14:30 – 17:00 val. – B2B susitikimai.

  17:00 val.  – susitikimo pabaiga.

  Latvijos verslo delegacijos sąrašas

  Nr. Įmonė Įmonės profilis
  1 VAS LVRTC Įmonė teikia paslaugas telekomunikacijų, duomenų apdorojimo ir perdavimo, duomenų centrų ir infrastruktūros nuomos srityse.
  Įmonę domina susitikimai su telekomunikacijų specialistais, “debesų” paslaugų teikėjais bei elektroninio turinio kūrėjais ir platintojais.
  https://www.lvrtc.lv/en/
  2 SIA APV Polimers Įmonė gamina plastikines dėžes, padėklus ir konteinerius, skirtus maisto pramonei. Įmonę domina susitikimai su kepyklomis, mėsos, pieno, žemės ūkio bei žuvininkystės įmonėmis.
  https://polimers.lv/en/
  3 SIA Biznesa Konsaltinga Grupa Skaitmeninės platformos įmonių augimui:  rizikų valdymo platforma PARTNERsafe, skaitmeninė platforma rizikų mažinimui, skaitmeninės apklausos, sankcijų apžvalga ir t.t.. Įmonę domina susitikimai su apskaitos paslaugų, mokesčių konsultacijų ir mokymų įmonėmis.
  https://partnersafe.eu/en/
  4 LTD G Kolizejs Įmonė prekiauja sporto ir laisvalaikio įranga. Įmonę domina susitikimai su komercinių treniruoklių salių, namų sporto salių, fizioterapijos bei kūno rengybos įmonių atstovais, sporto komandų atstovais, taip pat – viešbučiais ir SPA, turinčiais sporto zonas.
  www.fitstore.lt/
  5 SIA HWI Įmonė gamina medžio drožlių granules iš spygliuočių medienos.
  Įmonę domina susitikimai su medžio granulių prekybininkais ir įmonėmis, kurios naudoja granules kaip kurą.
  https://www.hwi.lv/about-us-1/
  6  LTD Tekmerk Įmonė gaminanti pramonei skirtus spausto oro kompresorius.
  Įmonę domina susitikimai su pramonės gamybos įmonėmis.
  www.kompresori.lv
  7 SIA Wateriga Įmonė prekiauja vandens kokybės tikrinimo aparatais ir jų priedais, tinkančiais naudoti pramonėje, laisvalaikio ir rekreacijos sektoriuose. Įmonę domina susitikimai su spa, maisto perdirbimo, komunalinių vandens valymo įrenginių, laivybos, dezinfekuojančių chemikalų gamybos bei aplinkos / vandens tyrimų įmonėmis.
  https://www.wateriga.com/

   

  Išsamiau Latvijos įmonių profilius galite peržiūrėti čia: LATVIJOS-VERSLO-DELEGACIJA-2024.05.22

  Kviečiame įmones  peržiūrėti atvykstančių įmonių sąrašą ir registruotis individualiems 30 min. susitikimams el. paštu: vaida.cekauskiene@chamber.lt arba tel. +370 637 69476

  Susitikimai vyks  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Gedimino g. 43, Kaunas.

   

Skip to content