• Naujienos
 • Kviečiame dalyvauti 9-ojoje Dizaino savaitėje!

  Kviečiame dalyvauti 9-ojoje Dizaino savaitėje!

  2014 m. gegužės 5 -11 d. penkiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose ir Šiauliuose vyks tradicinė 9-oji „Dizaino savaitė“. Šios dizaino savaitės pagrindinė tema „dizainas=inovacijos“ skirta atskleisti dizaino proceso ir rezultato svarbą inovatyvių produktų kūrime. Dizainas – tai, visų pirma, vartotojų poreikių tyrimas, šių poreikių patenkinimo būdų paieška ir tik vėliau įgyvendinimo priemonių ar technologijų pasirinkimas, kuris leidžia idėjai virsti realybe – produktu. Renginių metu bus siekiama pabrėžti tikrąją dizaino vertę – įžvalgių sprendimų, originalių idėjų ir preciziško, profesionalaus atlikimo sintezę. Organizatoriai kviečia visus suinteresuotuosius pristatyti savo naujausius kūrinius, koncepcijas ir produktus organizuojant renginius, seminarus, paskaitas, parodas, įrengiant temines ekspozicijas Dizaino savaitės metu. Sinergija, kurią sukuria visi renginiai ir bendra reklaminė kampanija, suteikia galimybę pristatyti naujausius ir įdomiausius gaminius. Tai leidžia tikėtis koncentruoto susidomėjimo būtent šiais gaminiais, taip pat kuria Jūsų, kaip inovatyvios įmonės, įvaizdį.

  Kauno mieste Dizaino savaitės renginius „Lietuvos dizaino forumas“ (LDF) trečią kartą patikėjo organizuoti VšĮ „Interjero erdvė“. Kauno miesto savivaldybė šį renginį yra priskyrusi prie „Svarbių miestui renginių“. DS Kaune metu siekiama organizuoti kultūrinį renginį ne tik dizaino bendruomenei, bet ir kauniečiams bei miesto svečiams. Tam tikslui suburta organizacinė iniciatyvių kauniečių iš įvairių veiklos sričių (architektai, dizaineriai, meno bei mokymo įstaigų atstovai ir pan.) grupė, kuri padės kurti šio renginio turinį bei kuruos konkrečias sritis.

  Organizatoriai kviečia tapti „Dizaino savaitės“ dalimi ir prisijungti prie bendruomenės dalyvaujant ar remiant renginius. Turite minčių ar pasiūlymų, rašykite kaunas@dizainoforumas.lt
  arba skambinkite tel. +370 618 28752

  Daugiau informacijos www.dizainosavaite.lt

Skip to content