• Kviečia tiekti prekes Raudonajam Kryžiui

  LT misija prie Jungtinių Tautų Ženevoje informuoja apie galimybę tiekti prekes Raudonajam Kryžiui. Žemiau pateikiama informacija apie žingsnius, kuriuos reiktų padaryti, norint tapti RK tiekėjais. Taip pat pridedamas pristatymas,kuriame rasite naudingą informaciją apie RK veiklą pasaulyje bei konkrečius kontaktus, susijusius dėl tiekimo. Tai dar viena galimybė LT įmonėms parduoti savo produkciją.

  I žingsnis – žiūrėti elektroninį katalogą. Jame visos pagrindinės reikalingos prekės. Naujam gamintojui pataria tiesiai kontaktuoti su atsakingu ICRC darbuotoju, atsakingu už konkrečią prekių kategoriją (žr. priedą), ir aptarti siūlomo produkto techninius parametrus. ICRC daug investuoja į prekių šaltinių tyrinėjimą.

  II žingsnis – jei prekė sudomins ICRC, tuomet paprašys gamintojo dokumentų, reikalingų įmonę įtraukti į savo duomenų bazę.

  III žingsnis – pradžioje būna daromas nedidelis pirkimas, produktas ir tiekėjas testuojami. Jei tinka, tuomet pasiūloma dalyvauti tenderyje, į kurį kviečiamos tik atskiros kompanijos. Tenderiai nebūna skelbiami viešai, nebent tai būna išskirtinės apimties tenderis.

  Pagrindiniai reikalavimai : produktas paprastas, ilgaamžis, tinkantis naudoti Afrikos viduryje, nesunkiai pataisomas. Tačiau domina ir naujos efektyvios technologijos. Patrauklus kokybės ir kainos santykis. Prekę turėtų lydėti paslauga, tinkama pakuotė. Svarbus įmonės lankstumas, geranoriškas bendradarbiavimas, atsižvelgimas į ICRC specifiką, prekių paskirties supratimas – juk bus naudojamos krizės sąlygoms.

  Telekomunikacijos prekių departamentas šiuo metu domisi baterijomis (ne lyčio), taip pat saulės elementais, elektros srovės stabilizatoriais , teleskopinėmis antenomis ir t.t.

  Kontaktinis asmuo misijoje:Audra ČiapienėTel. +41 22 748 24 86
  Fax. +41 22 748 24 77
  E-mail: audra.ciapiene@urm.lt
  http://mission-geneva.mfa.lt

Skip to content