• Kūrybos laboratorija Verslo vadovų klube

    Boso dieną susitikusiems Verslo vadovų klubo nariams Kūrybos laboratorijos steigėja Kristina Belopetravičienė pateikė žaidybines užduotis – iš makaronų ir lipnios juostos pastatyti tiltus. Jie turėjo būti tam tikro aukščio (kad tilptų stiklinė) ir išlaikyti tam tikrą svorį (apelsiną). Komandos užduotis įveikė.

    „Mokytis, pasitikrinti komandiškumą, identifikuoti lyderius, idėjų  vykdytojus, analitikus galima ir tiesiog kūrybiškai atliekant užduotis. Kartais rimtus klausimus lengviau galima išspręsti pasitelkus kūrybišką ir pozityvų mąstymą. Netikėti sprendimai gali ateiti per netikėtas priemones“, – sakė VVK narė Kristina.

    Verslo vadovai taip aptarė klubo reglamentą, valdybos rinkimų tvarką ir veiklos kryptis. Užpildytose narių anketose akcentuojamos šios temos: asmeninio tobulėjimo, kompetencijų augimo; įstatymų, mokesčių, rinkos naujienos; susitikimai su įdomais, sėkmingais žmonėmis; klubo narių veiklų pristatymas; socialinė, kultūrinė veikla.

    Daugiau kaip 50 proc. klubo narių balsavo už asmeninio tobulėjimo, kompetencijų augimo kryptis ir susitikimus su įdomiais, sėkmingais žmonėmis.

Skip to content