• Naujienos
 • Kūrybiškumo vakaras su Nomeda

   „Pradžioje visos prisiekinėja, jog niekada nėra nieko gera nupiešusios, o po kelių valandų sako, kad netyčia. Nieko nėra gražiau, kaip stebėti laimingas moteris. Iš pradžių truputį išsigandusios ir susikaupusios, o vėliau – laisvos ir laimingos“, – sako žinoma menininkė Nomeda Marčėnaitė.

  Vieną rudens vakarą, pradėjusios piešti nedrąsiais pirmais potėpiais, kaunietės Verslo tinklo narės galiausiai nusipiešė sau mieliausią asmeninį puodelį. Pasirodo, ir ant žalios žolės gali kristi snaigės, o už abstrakčių margaspalvių detalių slypėti gilūs simboliai.

  Kokios verslo moterų emocijos po kūrybiško vakaro?

   „Mes puikiai praleidome laiką, nuoširdus pokalbis su Nomeda apie kūrybingumo geną kiekviename iš mūsų privertė susimąstyti, kur ir kada mes jį pametame. Kodėl nusprendžiame, kad mes nemokame piešti.  Ir nustebimas, kad puodelis vis dėlto pavyko ir kad aš moku piešti!“, – Saulė Motiejūnienė, Kauno regiono VMT vadovė, bendrovės „Linolitas“ direktorė.

  „Puodeliavimas buvo nauja, jauki patirtis rudeniui prasidėjus. O Nomedos žodinė  įžanga apie kūrybiškumą, emocijas jos asmeninės  patirtys atnaujino požiūrį į visa tai“, –  Živilė Vaitkūnienė, UAB „Aša“ direktorė.

  „Pirmiausiai labai nustebino, kad buvo tiek daug laiko skirta pokalbiui.  Labai prasmingam,  paliečiančiam esminius/prigimtinius  žmogaus esybės niuansus. Nors buvo kalbama apie  bendravimą šeimoje/su  vaikais, tačiau daug minčių ką galima pritaikyti  dirbant su žmonėmis, vadovaujant grupėms. Iš šių kūrybinių dirbtuvių „pasinešiau“ daugiau, nei  iš kai kurių brangių vadovams skirtų mokymų“, – tokiomis emocijomis dalijasi Ingrida Rimkienė, UAB „Baltic transline“ Centrinės ir Rytų Europos skyriaus vadovė.

Skip to content