-->
 • KPPAR viceprezidentas Arūnas Tarnauskas sveikino naujai išrinktą Šakių r. merą Raimondą Januševičių

  Šių metų pavasarį visose Lietuvos savivaldybėse nuvilnijo savivaldos rinkimai, kurių metu vietos gyventojai, atlikdami pilietišką pareigą, išreiškė savo valią ir išrinko kandidatus, kuriuos nori matyti savivaldybių tarybų bei miestų (ar rajonų) merų postuose naujos (2023-2027 m.) kadencijos metu.

  Balandžio 26 d. Šakių rajono savivaldybės posėdžių salėje darbą oficialiai pradėjo 2023–2027 m. savivaldybės kadencijos taryba. Gerbti Konstituciją ir sąžiningai dirbti prisiekė 25 tarybos nariai ir išrinktasis meras Raimondas Januševičius.

  Lietuvoje didžiausią regioninę verslo bendruomenę telkiančių Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) vardu naujai išrinktą Šakių rajono savivaldybės merą Raimondą Januševičių sveikino ir  Kauno PPA rūmų viceprezidentas Arūnas Tarnauskas, didelį, 61 parduotuvę jungiantį tinklą ir gamybos bazę Šakiuose turinčios įmonės „Gulbelė“ vadovas.

  Savivaldos rinkimai yra svarbūs ne tik savivaldybių gyventojams, bet ir visai vietos verslo bendruomenei. Itin daug dėmesio sulaukia iškilmingos merų inauguracijų ceremonijos. Šią, reikšmingą, visam Šakių kraštui dieną, į Šakių r. savivaldybės posėdžių salę rinkosi gausus garbių svečių būrys, čia netrūko sveikinimų ir linkėjimų.

  Nuotraukos: „Draugas“

Skip to content