• Naujienos
 • KPPAR Šakių atstovybėje naujai kadencijai išrinktas vadovas ir atstovai į Šakių miesto vietos veiklos grupės valdybą

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) – tai didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkianti ir paslaugas verslui plėtojanti organizacija (šiuo metu vienija 907 įmones – nares), kuri atstovauja bendriesiems verslo interesams ir juos gina, teikia paslaugas ir vykdo projektinę veiklą. Tai vienintelė verslo organizacija Lietuvoje, kuriai patikėtos valstybės deleguotos funkcijos.

  Be jau sėkmingai ne vienerius metus veikiančių trijų KPPAR filialų: Jonavoje, Marijampolėje, Kėdainiuose, regionuose veikia penkios KPPAR atstovybės: Šakiuose, Prienuose, Vilkaviškyje, Kaišiadoryse bei Raseiniuose.

  2016 metais įsteigta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) atstovybė Šakiuose naujus 2024-uosius metus pasitinka aktyviai ir darbingai nusiteikusi. Šių metų vasario 12 dieną pakvietė narius į visuotinį susirinkimą, kurio metu vyko ir naujai kadencijai atstovybės vadovo rinkimai. Susirinkime, balsavimo metu, Šakių verslo bendruomenės išreikšta valia, naujai ketverių metų kadencijai KPPAR Šakių atstovybės vadovu perrinktas UAB „Gulbelė“ direktorius Arūnas Tarnauskas.

  Susirinkime naujai kadencijai perrinktas Šakių atstovybės vadovas A. Tarnauskas nariams pristatė Rūmų 2023 metų veiklos ataskaitą, akcentavo verslą vienijančios organizacijos atstovavimo narių bendriesiems interesams veiklų intensyvumą, didelę mokymų, kuriuos organizuoja KPPAR, vertę, Rūmuose veikiančių, savo srities specialistams skirtų klubų pasiūlą bei kvietė naudotis visomis Rūmų teikiamų paslaugų galimybėmis ir naudomis.

  Šiuo metu KPPAR Šakių atstovybė savo regione vienija 15 įmonių – narių, tačiau susirinkime taip pat buvo aptarti narių siūlymai, orientuoti į atstovybės narių skaičiaus augimą bei idėjos, padėsiančios didinti vietos įmonių aktyvumą įsitraukiant į Šakių atstovybės veiklas, skirtas gerinti vietos aplinką verslui.

  Kauno PPA rūmai yra Šakių miesto vietos veiklos grupės vienas iš steigėjų, asociacijoje atstovaujantys verslo sektoriui, todėl susirinkime buvo išrinkti trys atstovai į Šakių miesto vietos veiklos grupės valdybą.

  Rūmų atstovavimas verslo interesams

  Verslą vienijanti ir kitais metais veiklos šimtmetį minėsianti organizacija, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, teikia aktualias pozicijas dėl verslo sąlygų gerinimo, nuolat siekia konstruktyvaus dialogo tarp verslo ir valdžios atstovų. Atsižvelgdami į ekonomikos tendencijas ir girdėdami verslo bendruomenės problemas, nuolat organizuoja diskusijas aktualiomis temomis. 2023-iaisias vyko verslo bendruomenės atstovų susitikimai su Lietuvos Respublikos Seimo nariais, Susisiekimo ministrais, Energetikos, Ekonomikos, Finansų, Švietimo, Aplinkos viceministrais, Žemės ūkio ministerijos atstovais, Lietuvos banko valdybos pirmininku, Aplinkos apsaugos departamento, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Valstybinės darbo inspekcijos, Migracijos departamento vadovais, ESO, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos atstovais. Kauno PPA rūmų atstovai dalyvavo Seimo komitetų posėdžiuose. Nuolat vyksta bendradarbiavimas su savivaldybių merais bei veikia Verslo tarybos, kur sprendžiami verslui aktualūs klausimai savivaldos lygmenyje. 2023 metais Kauno rūmų Atstovavimo skyrius organizavo 51 įvairaus formato verslo atstovavimui skirtą renginį Lietuvoje.

  Kauno PPA rūmuose, įsikūrusiuose Kaune, adresu: Gedimino g. 43-1, nuolat vyksta įvairūs verslo bendruomenei skirti renginiai tokie kaip: Verslo pusryčiai, Penktadienio kontaktų rytas, Vadovo diena, Nario naujoko diena, Rūmų bendruomenės klubas ir kiti. Iš viso praėjusiais metais buvo suorganizuota apie 400 renginių, kuriuose dalyvavo daugiau nei 10 000 dalyvių.

  2023-iaisiais Kauno rūmai organizavo jau tradicija tapusias, ir viso beveik  2000 specialistų pritraukusias konferencijas tokias kaip: „Formulė: versli ir laiminga. Taip ar ne dirbtiniam intelektui?“, eksportuotojams – „Eksporto kodas 2023: Drąsiai / Kryptingai / Tvariai“, finansų srities specialistams „Finansai 2023. Augti kartu su iššūkiais ir dalintis“, statybininkams skirta „Gervė 2023“, personalo specialistams skirta – „KOLIBRIS 2023: Tvaraus personalo vadovo DNR“, „Jonava rytoj: verslo poreikiai ir  žmogiškieji resursai“, „Kėdainių verslumo identitetas“, „Sūduva 2023: Geopolitinių lūžių įtaka regionų ekonomikai“ ir kt.

  Šakių atstovybės verslininkai kviečiami įsitraukti į minėtas Kauno PPA rūmų veiklas ir ne tik aktyviai jose dalyvauti, bet ir inicijuoti panašaus formato veiklas Šakių krašte.

  Norintiems prisijungti prie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės ir tapti didžiausios verslo bendruomenės regione dalimi, maloniai kviečiame susisiekti su Šakių atstovybės narystės koordinatore Daiva Palukaitiene kontaktais: el. p.: daiva.palukaitiene@chamber.lt ,  tel. nr.: +370 679 80136

Skip to content