• Naujienos
  • KPPAR Prienų atstovybė susitiko su trečiai kadencijai perrinktu Prienų r. meru Alvydu Vaicekausku

    Atėjusi vasara vieniems verslo atstovams – tai prasidėjęs sezoninis darbymetis, kitiems – ilgai lauktos atostogos. Tačiau, kaip teigia Prienų atstovybės verslininkai: „Tai anaiptol ne priežastis atsisakyti tradicinių susitikimų“. Birželio 14 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Prienų atstovybės koordinatorė Larisa Šaltienė, Prienų atstovybės vadovė, UAB „Ekofrisa“ direktorė Lina Dužinskienė kartu su verslo atstovais lankėsi Prienų rajono savivaldybėje, kur susitiko su trečiai kadencijai (2023–2027 m.) perrinktu meru Alvydu Vaicekausku.

    Susitikimo metu KPPAR Prienų atstovybės verslo bendruomenės atstovai pasveikino Prienų rajono savivaldybės merą Alvydą Vaicekauską ir naujos kadencijos, ir sutapusios su susitikimu, gimimo dienos, progomis. KPPAR Prienų atstovybės vadovė Lina Dužinskienė dėkojo Rūmų ir verslo bendruomenės vardu merui už Kauno PPAR palaikymą bei nuoširdų bendradarbiavimą.

    Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas susitikime su vietos verslo atstovais  pristatė planus, susijusius su Prienų miesto infrastruktūros plėtra, teritorijų planavimu, daugiabučių statyba, apleistų pastatų renovacija, nekilnojamojo turto mainais ir pagrindiniais darbais. Diskusijos metu su meru KPPAR Prienų atstovybės verslo bendruomenės atstovai pasidalino ir šio krašto verslui aktualiomis problemomis.

    Visi vieningai sutarė, kad apsikeitimas „gyvenimo“ informacija abiems pusėms, verslui ir savivaldos atstovams, yra reikalingas ir labai svarbus, norint gerinti aplinką verslui, jo plėtrai ir kt. Todėl rudenį bus tęsiami tradiciniai Prienų atstovybės verslininkų ir savivaldybės vadovų susitikimai, kuriuose planuojama aptarti svarbiausius klausimus ir bendradarbiavimo sritis.

Skip to content