• Naujienos
  • KPPAR Marijampolės filialo atstovai susitiko su antrai kadencijai išrinktu Marijampolės meru Povilu Isoda

    Birželio 2 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Marijampolės filialo direktorė Kristina Grigė, Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Vygantas Subačius kartu su verslo atstovais lankėsi Marijampolės savivaldybėje, kur susitiko su antrai kadencijai (2023–2027 m.) išrinktu meru Povilu Isoda.

    Susitikimo metu KPPAR Marijampolės filialo atstovai pasveikino Marijampolės savivaldybės merą Povilą Isodą, pasidžiaugė, kad meras liko antrajai kadencijai ir nuoširdžiai linkėjo įgyvendinti visus užsibrėžtus tikslus, kurių Marijampolėje numatoma išties daug. KPPAR Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Vygantas Subačius dėkojo Rūmų ir verslo bendruomenės vardu merui už Kauno PPAR palaikymą bei nuoširdų bendradarbiavimą.

    Diskusijos su meru eigoje Marijampolės verslininkai labai domėjosi, kaip vyksta „Via Baltica“ statybos darbai, kada prasidės paskutiniojo etapo darbai, kurie palies pagrindinį įvažiavimą į miestą nuo Kauno pusės. Taip pat buvo aptarti ir „Rail Baltica“ statybos darbai, daugiafunkcinės arenos ir naujo tilto per Šešupę statybų planai bei miesto įvaizdžio klausimai. Meras taip pat labai domėjosi ir teiravosi atvykusių verslo atstovų, kaip visiems sekasi, klausė, kokios nuotaikos vyrauja jo vadovaujamos savivaldybės verslo bendruomenėje. Išklausęs su kokiomis problemomis susiduria verslas Marijampolės regione, jis žadėjo, kiek galintis padėti įveikti iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduria.

    Kauno rūmų atstovų su Marijampolės savivaldybės meru P. Isoda susitikimo metu buvo aptarta tolesnio bendradarbiavimo perspektyva tarp savivaldos ir vietos verslo bendruomenės, Verslo tarybų veikla, atstovaujant verslo interesams, Rūmų įtakos didinimo klausimai.

Skip to content