• Naujienos
 • KPPA rūmų klubas lankėsi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre

  Vasario 22 d. popietę Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkianti organizacija (šiuo metu vienijanti 800 narių), savo narius pakvietė į Rūmų bendruomenės klubo susitikimą.

  Jau gražia tradicija tapęs Kauno PPAR bendruomenės renginys šįkart vyko Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre.

  Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras (Centras) – moderni lyderiaujanti pirminio ir tęstinio profesinio mokymo įstaiga, garantuojanti profesinio mokymo paslaugų kokybę ir prieinamumą. Centre veikia du sektoriniai praktinio mokymo centrai (SPMC). Maisto technologijų ir prekybos skyriuje (Taikos pr.133) įkurtas Maisto pramonės (mėsos ir duonos – konditerijos) SPMC, o Viešbučių ir viešojo maitinimo skyriuje (D. Poškos g. 23) – Viešbučių ir restoranų SPMC. Šis praktinio mokymo centras iš seno ir apleisto XIX amžiaus statybos pastato tapo gyvybinga, modernia profesinio mokymo erdve. Sektoriniai praktinio mokymo centrai yra atviri verslo įmonėms, aukštosioms mokykloms, profesinio mokymo įstaigoms, bendrojo ugdymo mokykloms. Čia rengiamos edukacijos, kursai ir mokymai, teikiamos maitinimo ir apgyvendinimo paslaugos.

  Rūmų bendruomenės klubo susitikime Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius sveikino taip gausiai susirinkusius verslo atstovus. Taip pat Kauno PPAR prezidentas džiaugėsi, jog Rūmų bendruomenė vis auga ir sveikino naujai prie jos prisijungusius narius, įteikė jiems Rūmų nario pažymėjimus.

  Rūmų bendruomenei prisistatė ir pažymėjimus atsiėmė 16 įmonių – narių. Kviečiame susipažinti:

  MB „IR buhalterija“

  Mažoji bendrija teikia buhalterinės apskaitos paslaugas.

  UAB „Entafarma“

  1993 metais įkurta farmacijos paslaugų teikimo įmonė, pradėjusi veiklą su 3 darbuotojais šiandien išaugusi iki 150 darbuotojų – farmacijos specialistų ir užima tvirtas pozicijas farmacijos rinkoje. Atstovauja gerai žinomų vaistų ir maisto papildų gamintojus (Vitabiotics, Lepicol, Atrium ir kt.). 2004 metais įsteigė atstovybes Latvijoje ir Estijoje, 2011 metais – didžiausią ir moderniausią Baltijos šalyse, farmacijos produktų sandėliavimo ir logistikos centrą.

  MB „Kinesis klinika“

  Integracinės ir funkcinės (holistinės) medicinos klinika. Rytų ir vakarų medicinos ir sveikatinimo žinių, praktikos, metodikų bei pažangių technologijų integracija reabilitacijoje ir sveikatinime. Teikia paslaugas: išskirtinės diagnostikos, reabilitacijos ir sveikatinimo.

  UAB „Paladija“

  Įmonė, vienintelė Lietuvoje, siūlanti išskirtines sienų išorės ir vidaus apdailos fibrocementines plokštes, dailylentes. Plokštės yra atsparios atšiaurioms klimatinėms sąlygoms, ugniai (degumo klasė A), vandeniui, pelėsiui, smūgiams bei pasižymi puikia garso izoliacija. Plokštės atitinka aukščiausius Europoje keliamus reikalavimus. UAB „Paladija“ atstovauja didžiausius pasaulyje gamintojus – „Shera“, „Olar“ bei „Headerboard“.

  UAB „BIOK laboratorija“

  Kosmetikos gamybos bendrovė, valdanti prekės ženklus „Margarita“, „Ecodenta“ ir „Kilig“. Įmonė pasižymi natūralumu ir inovacijomis. Šiuo metu „BIOK LAB“ gamina daugiau nei 250 skirtingos lietuviškos kosmetikos veidui, kūnui ir plaukų priežiūrai bei burnos higienai skirtų priemonių.

  UAB „Šypsenos akademija“

  „Šypsenos akademija“ – tai kruopščiai suburta visų odontologijos sričių specialistų komanda, kurios narius vienija vakarietiškas požiūris į dantų gydymo kultūrą. Įmonė nuolat modernizuoja klinikos įrangą, tobulina nuosavą laboratoriją, siekia aukščiausios kokybės, kurią grindžia garantijomis

  UAB „Lukminta“

  Tai atestuota įmonė, teikianti pastatų ūkio valdymo, administravimo, inžinierinių sistemų priežiūros paslaugas komercinėms, valstybės institucijoms, daugiabučių namų bendrijoms. Pagrindinis įmonės tikslas – kokybiškas paslaugų teikimas, apimantis pastatų avarinius ir skubius remonto inžineriniuose tinkluose darbus bei įprastą priežiūrą. Taip pat atlieka vertinimus ir gali pasiūlyti tinkamus sprendimus, atsižvelgdami į kliento poreikius ir pageidavimus. Darbus atlieka atestuoti darbuotojai. Taip pat teikia paslaugą – meistras į namus. Jei jūsų namams reikalingas elektrikas, santechnikas, šildymo specialistas, stalius ar meistras kitiems darbams, galite nedelsiant kreiptis telefonu, el. paštu ar kitomis ryšio priemonėmis. Darbus atlieka greitai, kokybiškai ir protingomis kainomis.

  UAB „Delikana“

  UAB „Delikana” – 2007-aisiais metais veiklą pradėjusi didmeninės prekybos įmonė. Per visus šiuos metus įsitvirtino rinkoje kaip patikimas, stabilus B2B partneris. Įmonės pagrindiniai klientai – maisto prekių prekybos centrai, maisto prekių parduotuvės, turgūs, HoReCa. Savo klientus aptarnauja visoje Lietuvoje, taip pat prekybiniai ryšiai išplėtoti su kaimyninėmis šalimis Latvija ir Lenkija.

  UAB „Jaukurai“, Kauno filialas

  UAB „Jaukurai” – kokybiški šildymo, vėdinimo, santechnikos bei inžinerinių tinklų sprendimai. Bendrovė tiesiogiai atstovauja daugiau nei 30 garsiausių Europos santechnikos, inžinerinių tinklų ir šildymo įrangos gamintojų.

  UAB „Aukštėja“

  Odontologijos paslaugas teikianti klinika, kurios vizitinė kortelė – neprilygstami rezultatai, klinikinė sėkmė, inovatoriškumas bei ilgalaikės darbų garantijos. UAB „Aukštėja“ sukaupusi daugiau nei 25 metų patirtį, klinikoje dirbama tik su modernia “state of art” įranga ir svarbiausia – gydytojų specialistų komandinis darbas garantuoja geriausius ir ilgalaikius rezultatus kiekvienam pacientui.

  IDV Renatas Žyla

   Vienintelis toks, kapitono rankomis pagamintas plaustas kviečia įsitikinti, kad vandens pramogos gali būti patogios ir kupinos įspūdžių. Kruizinis plaustas NEMO su įrengtais liukso klasės kambariais bei garine pirtimi.

  UAB „Intornas“

  Bendrovė teikia aliuminio konstrukcijų terasų, balkonų stiklinimo, stoginių, tvorų gamybos ir montavimo paslaugas.

  VšĮ „Žiedūnės integruotų menų studija“

  Užsiima vienetinių, išskirtinių tekstilės gaminių kūrimu, siuvimas, individualių užsakymų įgyvendinimu.

  IDV Edita Gajauskienė

  Užsiima lininių gaminių kūryba: nešioklės, skraistės, interjero detalės ir kt.

  IDV Jolita Sabotaitienė

  Teikia tarpininkavimo (perkant, parduodant, nuomojant nekilnojamą turtą), taip pat nekilnojamo turto vertės nustatymo, konsultavimo NT strateginiais klausimais paslaugas.

  IĮ „UGLĖ“

  Teikia buhalterinės apskaitos bei konsultacijų finansų valdymo klausimais paslaugas.

  KPPA rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius padėkodamas už šiltą priėmimą įteikė padėką Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro direktorei Sonatai Andriuškevičienei, kvietė tapti aktyviais rūmų bendruomenės nariais, pasinaudoti visomis rūmų teikiamomis galimybėmis siekiant užmegzti naudingus kontaktus, vienas kitą geriau pažinti.

  Sonata Andriuškevičienė, Centro direktorė pasveikino svečius ir pakvietė į ekskursiją po  Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą, kuriame mokosi pirmą profesiją norintys įgyti jaunuoliai, taip pat žmonės, kurie keičia kvalifikaciją, siekia dar vienos profesinės kvalifikacijos. Gimnazijos skyriuje 9-10 klasių mokiniai siekia pagrindinio išsilavinimo, 11–12 klasių mokiniai siekia vidurinio išsilavinimo ir kartu įgyja profesiją. Priimami ir mokiniai besimokantys pagal specialiąsias profesinio mokymo programas.

Skip to content