-->
 • Konferencija„Iššūkis – INOVACIJOS. Kaip rasti išskirtinumą rinkoje”

  Kviečiame dalyvauti nemokamoje tarptautinėje konferencijoje „Iššūkis – INOVACIJOS. Kaip rasti išskirtinumą rinkoje?“ 2013 m. balandžio 11 d. 11 val. Kaune, viešbutyje „Europa Royale Kaunas“ Miško g. 11.

  Konferencijoje bus pristatyta, kokios įmonės, sektoriai inovatyviausi, kiek jos išleidžia pinigų MTTP ir kaip tai padeda pasiekti sėkmę? Koks kelias nuo mokslinių tyrimų iki idėjos komercializavimo ir kaip tai padeda rasti išskirtinumą rinkoje, verslininkų lūpomis.

  Jūsų laukia įdomūs pranešėjai, kurie pasidalins savo įgyta praktika siekiant išskirtinumo.

  Jauni verslininkai UAB „Innovative Pharma Baltics“ įkūrėjai Vidmantas Užpalis, Steponas Kvietkauskas ir Povilas Šafranauskas pasidalins patirtimi apie inovacijas farmacijos srityje ir koks kelias buvo nuo produkto sukūrimo iki jo komercializavimo.

  Konferencijos ypatinga viešnia – Anna Gebarska, bendrovės SMARTTECH generalinė direktorė, viena įkūrėjų. Įmonė yra gavusi aukso medalio apdovanojimą Ženevos mugėje už inovacijas. A. Gebarska yra daugelio inžinerijos ir prototipų publikacijų autorė bei „spin-off“ mentorė.

  Taip pat išgirsite lietuviško kapitalo įmonės „Mantinga“ atstovės Žanetos Skilandytės pranešimą „Ar sriuba gali būti inovacija?„, kaip kuriami nauji produktai, kaip inovacijos padeda sulaukti sėkmės.

  Daugiau informacijos rasite prisegtuke. Vietų skaičius ribotas.

  kvietimas ISKIRTINUMAS.pdf

Skip to content