• Konferencija „Pramonė 4.0. Pridėtinės vertės kūrimas“

    Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) bei asociacija INFOBALT trečią kartą organizuoja tarptautinę konferenciją pramonės skaitmeninimo tema. Šių metų konferencijos tema – „Pramonė 4.0. Pridėtinės vertės kūrimas“.
    Konferencija vyks šių metų gegužės 17 d. Litexpo parodų centre, tarptautinės gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodos „Balttechnika 2018“ metu. Po daug dėmesio sulaukusių konferencijų 2016 ir 2017 metais, trečioji konferencija atsigręš į praktinę skaitmeninių transformacijų pusę – nuo ko pradėti, kokius realius žingsnius įgyvendinti ir kaip sėkmingai skaitmeninti gamybos, verslo procesus įmonėms, kad ketvirtoji pramonės revoliucijos vizija Lietuvoje neliktų vien tik popieriuje. Konferencijos metu ekspertai iš Europos šalių- lyderių ir Lietuvos pasidalins žiniomis apie naujausias gamybos technologijų tendencijas.

    Dalyvių laukia plati programa, įdomūs pranešimai, vieša diskusija su Lietuvos ir tarptautiniais ekspertais, taip pat seminarai atskiromis temomis. Renginį remia Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija. Konferencijos kalba: anglų (vertimas į lietuvių k.) Dalyvavimas konferencijoje nemokamas su e-kvietimu (pridedama). Registracija
    į konferenciją būtina. Daugiau informacijos apie renginį: www.industrie40.lt

Skip to content