• Konferencija apie apskaitos ir finansų mokslus

  Konferencija apie apskaitos ir finansų mokslus

  Lapkričio 23 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko aštuntoji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaitos ir finansų mokslas ir studijos: problemos ir perspektyvos“, sukvietusi mokslininkus ne tik iš Lietuvos universitetų ir kolegijų,

  Ekonomikos ir vadybos fakulteto socialinių partnerių, bet ir Latvijos, Ukrainos, Lenkijos, Baltarusijos. Konferencijos organizatoriai – Ekonomikos, apskaitos ir finansų institutas kartu su Kaunopramonės, prekybos ir amatų rūmais kvietė mokslininkus pristatyti ir aptarti mokslinių tyrimų rezultatus, skirtus spręsti apskaitos, finansų valdymo, audito ir statistikos problemas globalių pokyčių sąlygomis.

  Konferencijoje dalyvavo Aleksandro Stulginskio ir kitų Lietuvos universitetų mokslininkai, studentai, svečiai iš užsienio, Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų prezidentas B. Žemaitis, generalinis direktorius dr. V. Šileikis, rūmų Finansininkų klubo vadovė D. Butkuvienė, kurie, puikiai įvertinę konferenciją, aptarė tolesnes Ekonomikos ir vadybos fakulteto ir rūmų bendradarbiavimo galimybes, perspektyvas.

  Konferencijos pagrindiniame posėdyje ir vėliau vykusiuose posėdžiuose sekcijose aptarti ir analizuoti ekonominės globalizacijos iššūkių, viešųjų ir verslo finansų valdymo, žinių ir gebėjimų ugdymo mokslinių tyrimų rezultatai.

  Prof. dr. Astrida Slavickienė, Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto prodekanė

Skip to content