• Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?

  Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?

  Balandžio 28 dieną Lietuvos Respublikos Seime vyks tarptautinė konferencija „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?“ Vakarų šalyse karo tarnybą baigusieji jau seniai yra vieni geidžiamiausių darbuotojų. Renginyje bus kalbama apie karių išsiugdytas savybes, suteikiančias jiems pranašumų darbo rinkoje, gerą jų profesinę kompetenciją.

  Renginyje pranešimus skaitys ir savo patirtimi dalinsis svečiai iš užsienio ir Lietuvos. Girdėsime ponios Kerry Rocole, JAV karinės technikos gamintojos korporacijos Oshkosh vadovės žmogiškiesiems ištekliams pranešimą, su ja konferencijoje dalyvaus ir vienas šios korporacijos vadovų p. John Lazar – atsargos karys, 26 metus tarnavęs JAV kariuomenėje.

  Izraelio atsargos brigados generolas dr. Ephraim Lapid kalbės apie savo šalies karių įsitraukimą į civilinį gyvenimą po karinės tarnybos.

  Apie specialią atsargos karių įdarbinimo programą pasakos iš Jungtinės Karalystės atvykstantis bendrovės Barclays atstovas, atsargos pulkininkas Kevin Gartside.

  Kokia Lietuvos atsargos karių įdarbinimo patirtis, išgirsite antrojoje konferencijos dalyje – savo istorijas pasakos darbdaviai ir patys atsargos kariai.

  Konferencijoje ketinama pasirašyti memorandumą, kuriame bus numatyti konkretūs įsipareigojimai gerinti karių integraciją į civilinį gyvenimą. Memorandumą pasirašys: Krašto apsaugos ministerijos, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto, Seimo Ekonomikos komiteto, didžiųjų verslo asociacijų, visuomeninių organizacijų, tarptautinių kompanijų vadovai, universitetų atstovai.

  Renginį organizuoja Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas ir Seimo Ekonomikos komitetas.

  Maloniai kviečiame dalyvauti konferencijoje. Įėjimas į renginį laisvas.

  Registruotis prašytume iki balandžio 27 d. adresu: www.lrs.lt/registracija

  Konferencijos programą rasite: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=5545p_k=1p_t=171231

Skip to content