• Knygų Kalėdos mokyklose

  Lietuvos Respublikos Prezidentūra tiesiogiai kreipėsi į Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociaciją su prašymu priminti nariams ir juos paskatinti dalyvauti akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir tokiu būdu papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

  Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais!

  „Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį“, – kviečia Prezidentė.

  Mokyklų bibliotekoms labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų.

  Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą. Lapkričio 19 – sausio 6 dienomis knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ įsikurs specialios „Knygų Kalėdų“ lentynos. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

  Naujų knygų savo krašto mokyklai galite padovanoti ir tiesiogiai. Rekomenduojamų knygų sąrašą galite rasti adresuhttp://www.inmedio.upc.smm.lt/index.php?option=com_contentview=articleid=231Itemid=1172

  Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Skip to content