• Naujienos
 • Klubo susitikimas UAB „Kauno energetikos remontas“

  Klubo susitikimas UAB „Kauno energetikos remontas“

  Gegužės mėnesį Rūmų klubo susitikimas įvyko vienoje seniausių Kauno bendrovių – UAB „Kauno energetikos remontas“. Tai – pirmoji šalyje energetikos remonto įmonė, įkurta 1945 m.

  Ekskursijos po didžiulius įmonės cechus metu rūmų nariai turėjo galimybę pamatyti įspūdingo dydžio – 24 m ilgio ir 2,5 m skersmens gaminį, visiškai automatizuotą vieną didžiausių šalyje suvirinimo įrenginį, didžiausią Lietuvoje metalo pjaustymo stalą. Ir – nepriekaištingą švarą bei tvarką gamybos cechuose. Bendrovėje veikia akredituotos laboratorijos (defektoskopijos, mechaninių bandymų ir kt.), Europoje atitikmens neturintis suvirintojų rengimo centras.

  Pagrindinės įmonės veiklos sritys – projektų valdymas, energetinių įrenginių, katilų, turbinų remontas, modernizavimas, montavimas, atsarginių detalių ir kitų metalo konstrukcijų gamyba. Ilgametė patirtis, specialistų kompetencija ir moderniausia įranga lemia, kad pagal užimamas pozicijas rinkoje „Kauno energetikos remontas“ visuomet atsiduria pirmajame trejetuke.

  Savo paslaugas įmonė teikia energetinio ūkio objektams, elektrinėms (tarp jų ir Ignalinos atominei elektrinei), šilumos ir elektros tinklams, laivų remonto ir pramonės įmonėms, statybų bendrovėms Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir kitose užsienio valstybėse. „Kauno energetikos remontas“ prisideda ir prie Lietuvos energetinio saugumo užtikrinimo.

  Bendrovės vadovė Olga Grigienė, pasakodama apie tai, kaip pavyko per kelerius metus ištraukti įmonę iš nuostolių, taip pat laimėti itin svarbius (pavyzdžiui, Lietuvos elektrinės šilumos gamybos pajėgumų statybos už 86 mln. Lt) projektus, itin pabrėžė tarpusavio bendravimo svarbą nuo darbininko iki vadovo.

  Įmonėje kasmet nuo 2010 m. vykdomi darbuotojų nuomonės tyrimai. Juose siekiama išsiaiškinti, kokie pokyčiai reikalingi įmonei, norint sukurti patrauklią darbo aplinką, kaip vertinami vadovai ir jų veikla. Du kartus per metus vyksta visuotiniai kolektyvo susirinkimai.

  Klubo susitikime tradiciškai buvo paskelbti nauji bendruomenės nariai. Jais tapo AB „TEO LT“, UAB „Investicinis garantas“, „UAB „Kadma“ ir UAB „Swedspan Girių bizonas“.

Skip to content