• Kitokia pažintis su Kauno geležinkelio stotimi

    Kitokia pažintis su Kauno geležinkelio stotimi

    Ar kada nors yra tekę lankytis Kauno depo statinių komplekse? Ar daug žinote apie Kauno geležinkelio stotį? O kokia jos reikšmė Europoje? Sužinoti ir pamatyti tai, kas neprieinama kiekvienam, galėjo Rūmų bendruomenės klubo dalyviai. Lapkričio susitikimas vyko Kauno geležinkelio stotyje.

    Kauno geležinkelio stotis ir jje esantis depo statinių kompleksas yra strategiškai svarbūs objektai geležinkelių sistemoje, įtraukti į Nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą. Vien 2016 m. stotis sulaukė daugiau kaip 1 mln. keleivių. Europinė geležinkelio linija „Rail Baltica“ nuo Kauno geležinkelio stoties iki Lietuvos ir Lenkijos sienos atveria dar platesnes galimybes tapti svarbiu susisiekimo tašku, tarptautine vėže sujungiančiu dvi valstybes. Kauno depo statinių komplekse galima rasti įvairių techninės paskirties pastatų. Vyksta įvairūs krovos darbai, teikiamos lokomotyvų, kelio mašinų gamybos ir riedmenų remonto bei modernizavimo paslaugos.

    AB „Lietuvos geležinkeliai“ – didžiausia Lietuvos ir viena didžiausių Europos geležinkelių transporto kompanijų. Bendrovės veikla apima krovinių ir keleivių vežimo, viešosios geležinkelių infrastruktūros bei kitas papildomas paslaugas. Pastaruoju metu įmonė stipriai keičiasi – optimizuoja savo veiklas, didina veiklos skaidrumą ir efektyvumą, siekia būti lydere ne tik Baltijos regione, bet ir patekti į Europos Sąjungos didžiausių vežėjų penketuką.

    Rūmų bendruomenės klube pasveikinti nauji nariai: UAB „Gražina Buckiūnienė ir partneriai“, UAB „EECO“, MB „Verslo idėja“, UAB „Tadesa“, IDV, Tadas Bybartas („Šlepetija“), UAB „Kauno spauda“.


Skip to content