• Kinijos verslininkai dairosi Lietuvoje

    Rugpjūčio 26 d. Rūmuose viešėjo ponas Wen Zhang, Kinijos verslo grupės „Beijing Industrial Group“ valdybos narys. Grupė jungia šešias įmones, kurių veiklos sritys – plieno gaminiai ir metalurgija, tekstilė ir jos gaminiai, alternatyvūs energijos šaltiniai (saulės baterijos, elektriniai dviračiai, elektrinės transporto priemonės neįgaliesiems ir įranga logistikos sandėliams), statybinė įranga (traktoriai ir krautuvai), maisto pramonė. Kinijos verslo grupė šiuo metu sparčiai plėtoja investicinius projektus statybos sektoriuje. Vizito Lietuvoje metu svečią lydėjo prekybos partnerės Lietuvoje – UAB „Energosa“ marketingo direktorius Vytis Diminskas.

    Wen Zhang viešnagės Lietuvoje tikslai – ištirti rinką ir jos poreikius, numatyti galimas investicijas ir bendrų įmonių, ypač tekstilės ir statybos sektoriuose, steigimo galimybes, surasti prekybos partnerių metalurgijos, statybos technikos ir tekstilės gaminiams. Kinijos verslininkus domina ir statybinės medienos, ekologiškų maisto produktų importas.

    Susitikimo metu Kauno PPAR generalinis direktorius dr. Vytautas Šileikis papasakojo apie Lietuvos ir Kauno regiono verslo situaciją, pristatė Rūmų teikiamas paslaugas, pateikė keletą pavyzdžių apie sėkmingą inovacijų diegimą ir kuriamus inovatyvius produktus regiono įmonėse.

    Svečias iš Kinijos Lietuvoje lankėsi pirmą kartą. Ponas Wen Zhang įsitikinęs, kad Lietuvoje būtų galima steigti įmones jų gaminamos produkcijos platinimui Europoje.

Skip to content