• „Kikos“ istorija prasidėjo nuo mažos mergaitės noro

  „Kikos“ istorija prasidėjo nuo mažos mergaitės noro

  Minėdama 25 metų įsteigimo sukaktį, Rūmų bendruomenės klubo narius į svečius pakvietė „Kika group“ ir jai priklausanti UAB „Akvatera. Pakaunėje, Zapyškyje, įsikūrusi bendrovė – moderni, specializuota gyvūnų pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 m. Gamyklos įrenginiai yra vieni moderniausių Rytų Europoje. Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir gaminti aukščiausios kokybės produktus už optimalią kainą.

  O viskas prasidėjo nuo mergaitės, kuri prieš 25 metus labai norėjo šuns ir jį pavadino Kika. Tuo metu Lietuvoje labai trūko gyvūnų priežiūros priemonių. Tai buvo akstinas pradėti šeimos verslą.

  „Akvatera“ gamina sausus ekstruduotus aukščiausios klasės kačių ir šunų pašarus, graužikų pašarus ir paukščių lesalus, gardėsius, atitinkančius šiuolaikinius augintinių šėrimo reikalavimus.

  Platų gaminių asortimentą su originaliais ir užsakovų prekiniais ženklais bendrovė „Akvatera“ tiekia stambiausiems Lietuvos prekybos tinklams, zooprekių parduotuvėms, eksportuoja į beveik 50 pasaulio šalių.

  Šiandien grupei priklauso 75 „Kika“ parduotuvės ir jose veikiančios veterinarinės vaistinės. „Kika Group“ veislyne auga 150 šunų. Iš veislyno „išaugo“ 370 čempionai.


Skip to content