• KFK nariai lankėsi  finansų rinkų laboratorijoje „Bloomberg“

  KFK nariai lankėsi  finansų rinkų laboratorijoje „Bloomberg“

  Kauno finansininkų klubo nariai lankėsi išskirtinėje laboratorijoje. Ji įsteigta KTU Ekonomikos ir verslo fakultete su pasaulyje pirmaujančia finansinės informacijos teikėja JAV bendrove „Bloomberg“.

  Tai pirmoji tokia laboratorija Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Šios programinės-informacinės platformos dėka atsiranda plačios ir naujos galimybės finansininkams analizuoti rinką ir priimti sprendimus, remiantis realiojo laiko bei istoriniais duomenimis.

  Naudojantis „Bloomberg“ platforma, galima atlikti istorinę rinkos analizę, lyginti skirtingas investavimo strategijas, įvertinti sudėtingus finansinius instrumentus bei tirti specifines bendroves bei pramonės šakas, galima atlikti monitoringą, manipuliuoti ir analizuoti duomenis, t. y. kurti tokius pačius finansinius modelius, kuriuos naudoja ir kuriais pasitiki profesionalai visame pasaulyje, darydami lemiamus sprendimus versle.

  Prof. Andrius Guzavičius supažindino finansų specialistus su platformos „Bloomberg“ galimybėmis, pademonstravo platformos valdymą ir atsakė į klausimus. Pasinaudodami realiais duomenimis finansininkai galėjo įsigilinti į dominančias finansų sritis. Pavyzdžiui,

  akcijų, obligacijų kainų pokyčius, pasaulinio lygio konkurencingų įmonių finansines ataskaitas. Susitikimo metu buvo aptartos galimybės kelti finansininko kvalifikaciją.Skip to content