• Naujienos
 • Kelionė į Kauno oro uostą

  Kelionė į Kauno oro uostą

  Balandžio 11 d. daugiau kaip 40 rūmų bendruomenės klubo narių rikiavosi prie patikros Kauno oro uoste. Buvo tikrinami jų daiktai, praeinama kontrolė. Taip ruošėmės ne skrydžiui, o ypatingai ekskursijai po Kauno oro uostą.

  Rūmų nario „Estravel“ ir mielai mus priėmusio Kauno oro uosto dėka užklydome ten, kur paprasti keleiviai negali nė kojos kelti. Tai vadinamosios riboto patekimo zonos: UAB FL TECHNICS lėktuvų remonto bazė, oro uosto gaisrinė ir kt. Dėl didžiulės dalyvių grupės mūsų negalėjo priimti skrydžių valdymo centras – tai palikome kitam kartui.

  Kauno oro vartuose užtrukome beveik keturias valandas. Vyrai šmirinėjo po remontuojamais „Ryanair“ orlaiviais, lipo į milžinišką, tonas vandens gabenantį gaisrinės automobilį, smalsiai apžiūrinėjo įvairiausias lėktuvų dalisir varžtelius, užpylė klausimais gidą Paulių nuo asmenų patikros iki žuvyčių gabenimo niuansų. Dailiosios lyties atstovės mielai pozavo prie milžiniškų variklių ir veržėsi patekti į pilotų kabinas.

  Kelionių agentūros „Estravel“ vadovė Žydrė Gavelienė oro uoste narius supažindino su naujausiomis lietuvių keliavimo tendencijomis, keliones pavadinusi geriausia investicija, kurios niekas neatims. Unikalių patirčių ieškojimas, gastronominės ir sveikatinimo kelionės, komandiruotės derinimas su poilsiu, senjorai keliauja daugiau ir toliau, vis drąsiau keliaujama pavieniui – tai tik keletas lietuvių kintančių įpročių. Pačiai „Estravel“ praėję metai buvo geriausi per pastarąjį dešimtmetį: 15 proc. augo tiek aptarnautų klientų skaičius, tiek pajamos.

  Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius Donatas Voveris pateikė „eilinių rekordinių metų“ rezultatus, kuomet augo tiek skrydžių, tiek keleivių skaičiai. 2017 m. Kaunas 35 dienas buvo Lietuvos skrydžių sostinė ir puikiausiai pademonstravo, kad yra pasirengęs didžiuliems iššūkiams, o keleivių pasitenkinimas netgi buvo didesnis.

  Po trumpo pasisvečiavimo Kaune vasarą, vykstant Vilniaus oro uosto rekonstrukcijai, lenkų valstybinė oro linijų bendrovė LOT į antrąjį pagal dydį Lietuvos oro uostą po 80 metų pertraukos sugrįžta visam laikui. Nuo 1929 m. veikiančios ir kasdien vykdančios 350 skrydžių bendrovės LOT atstovas Lietuvoje Raimondas Kesilis papasakojo apie atveriamas tiesiogines ir netiesiogines LOT kryptis iš Kauno. Pirmasis skrydis iš Varšuvos į Kauną įvyks 2018 m. gegužės 21 d. Iš viso šiuo maršrutu LOT keleiviams siūlys šešis skrydžius per savaitę pirmyn ir atgal. Keleiviai bus skraidinami 78 keleivių vietas turinčiais lėktuvais „Bombardier Q400“.

  Klube pasveikinti du nauji nariai – MB „Piksinas IT“, kurios vadovas Marius Krajauskas prieš porą metų į rūmus atėjo kaip individualus programuotojas, o dabar jau subūrė 6 darbuotojų komandą, ir UAB „Šlapaberžės konditerija“, taip pat iš individualios veiklos išaugusi iki bendrovės, tačiau likusi ištikima „naminės“ konditerijos iš natūralių žaliavų tradicijoms.

  Renginio fotogalerija

Skip to content