-->
 • Keisk požiūrį į negalią

  Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje, LPF „Algojimas“, AB TEO LT vykdo projektą “ Tolerancijos ir bendražmogiškųjų kompetencijų ugdymas aptarnavimo sektoriaus darbuotojams AB TEO LT „Keisk požiūrį į negalią“.

  Kol kas plačioji visuomenė neįgalų asmenį įsivaizduoja kaip sėdintį neįgalaus vežimėlyje, tačiau laisvai judantį ir atvirai komunikuojantį. Tai rodo, kad mūsų visuomenės žinios apie negalią labai ribotos. Dažnas specialistas, dirbantis su klientais, atvirai prisipažįsta, kad sutrinka, kai į kabinetą įvažiuoja žmogus sėdintis invalido vežimėlyje, ar gestų kalba kreipiasi kurčiasis, o proto ar psichikos negalią turintys klientai sutinkami su baime ir nepasitikėjimu, bendravimas su jais ilgam išbalansuoja normalų darbo ritmą ir darbuotojo emocijas. Tai, be abejonės, įtakoja verslą.

  Bendravimo su neįgaliais problema aktuali kiekvienai Lietuvos verslo įmonei, siekiančiai sudaryti galimybes negalią turinčiam žmogui pasijusti lygiaverčiu visuomenės nariu, kur gerbiamos jo teisės, interesai, pasirinkimas.

  LPF „Algojimas“, bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, parengė inovatyvią, Lietuvoje dar nevykdytą mokymo programą verslo sektoriaus darbuotojams, dirbantiems klientų aptarnavimo srityje. Mokymų, vedamų pagal šią programą tikslas – naujų kompetencijų ir įgūdžių, reikalingų aptarnaujant neįgalų asmenį, formavimas.

  Plačiau – prisegtuke:

Skip to content